کد خبر : 35973

کمتر از ۲۴ ساعت از بعد از اعلام پایان همکاری پرسپولیس با گابریل کالدرون، اکنون به بررسی شروط سرمربی آرژانتینی که باعث این موضوع شد خواهیم پرداخت.

به گزارش ورزش ۳، گابریل کالدرون که در ابتدای فصل جانشین برانکو ایوانکوویچ شد، بعد از صدرنشینی با سرخپوشان در شرایطی راهی تعطیلات نیم فصل شد که انتظار می‌رفت در بازگشت بتواند مسیر خود با این تیم را دنبال کند. با این حال اتفاقات رخ داده در این چند وقت اخیر و همچنین موضوع مربوط به اختلاف نظر طرفین در نهایت باعث شد تا باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه کالدرون با اعلام شروطی جدید، در نهایت خبر از پایان همکاری با او دهد.

در نامه ارسالی از سوی گابریل کالدرون به این موضوع اشاره شده که او و دستیارانش در تاریخ یکم و پنجم ژانویه قرارداد‌های خود را فسخ کرده‌اند. (موضوعی مشابه شرایط آندره آ استراماچونی و این مساله که باعث می‌شود آن‌ها برای بازگشت با پرسپولیس به دنبال شروع جدیدی باشند)

با این حال باشگاه پرسپولیس در توافقی که طی مذاکرات صورت گرفته با کالدرون داشته، این توافق را به دست آورده که طی توافقاتی جدید که در ادامه اشاره خواهد شد، مساله فسخ قرارداد ملغی تلقی شود.

این ترجمه متن مربوط به شروطی است که گابریل کالدرون اعلام کرده و مورد بررسی باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و به آن پاسخ داده شد.

عکس| جزئیات شروط گابریل کالدرون و پاسخ پرسپولیس

عکس| جزئیات شروط گابریل کالدرون و پاسخ پرسپولیس

عکس| جزئیات شروط گابریل کالدرون و پاسخ پرسپولیسشاید عجیب‌ترین شرط گابریل کالدرون مربوط به برکناری مدیرعامل وقت باشد؛ جایی که در بند ۵ اعلام کرده: پرسپولیس، بعد از پرداخت وجه قید شده در بند‌های ۳-۱ و بعد از برکناری مدیر عامل وقت، آقای ایرج عرب و تیم او، برای آقای کالدرون بلیت بیزینس جهت مراجعت ایشان تهیه نماید.

کالدرون در بخش‌های دیگر از شروط خود خواهان پرداخت پاداش‌های مربوط به برد‌های این تیم (هر بازی ۱۵۰۰ دلار) طی ۴۸ ساعت بعد از بازی‌ها شده است؛ و البته پاداش مربوط به برد در دربی و همچنین جام حذفی هم همانند لیگ برتر باید ۴۸ ساعت بعد به او پرداخت می‌شد.

 
سرمربی آرژانتینی سابق پرسپولیس البته درخواست تغییر محل اسکان دو دستیار خود و حضورشان در نزدیکی محل زندگی خود را نیز در خواست کرده بود (دستیاران کالدرون پیش از این در محل منزل سابق برانکو ایوانکوویچ اسکان داشتند)
 

کالدرون در شرایطی شروط جدید خود را اعلام کرده بود که برخلاف دستیاران خود، در خصوص دستیاران ایرانی‌اش و البته مهرداد خانبان که از زمان حضورش تیم در روند نتیجه گیری قرار گرفته بود هیچ درخواستی ارائه نداده بود.

* باشگاه پرسپولیس نیز در پاسخ به شروط گابریل کالدرون این واکنش و پاسخ را داشته است:

جناب آقای کالدرون

سرمربی محترم تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس

پیشنهادات شما دریافت گردید. مجدد از شما بابت همه زحمات و تلاش برای قهرمانی نیم فصل تشکر می‌کنیم و بی صبرانه منتظر حضور شما در تمرینات تیم برای شروعی قدرتمندانه در نیم فصل دوم هستیم.

جناب آقای کالدرون به موجب این نامه پاسخ باشگاه در خصوص پیشنهادات شما داده می‌شود.

۱. بنا به درخواست شما مبلغ ۱۲۴.۷۶۳ دلار به حساب قطر شما واریز گردید و مجموع قسط اول تکمیل گردید. همچنین بنا به درخواست شما به میزان ۵% از قرارداد بازیکنان به حساب آن‌ها واریز گردید که قبل از شروع نیم فصل دوم به میزان ۱۵ % دیگر در حساب بازیکنان واریز می‌گردد. لازم به ذکر است در این خصوص پاداش مترجم و راننده شما نیز پرداخت گردید.

۲. بنا به در خواست شما مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ دلار قسط دوم شما توسط باشگاه آماده شده است.

در صورتیکه موافقت نمودید با تضمین هیئت مدیره این مبلغ بعد از حضور شما در تهران به حساب قطر شما واریز می‌گردد. جهت اطمینان شما باشگاه متعهد می‌شود در صورتیکه خلاف این اتفاق رخ دهد به میزان کل قرارداد ضرر و زیان به شما پرداخت نماید و شما مجاز باشید از طریق فیفا پیگیری نمایید.

۳. بنا به درخواست شما باشگاه با افزایش قرارداد شما تا سقف ۱۵۰.۰۰۰ دلار موافقت می‌نماید.

۴. با توجه به اینکه در مذاکرات فی مابین بحث افزایش قرارداد آقایان خواکین و اینیگو والنسیا مطرح نبوده است، باشگاه با این پیشنهاد مخالف است و قرارداد امضاء شده آن‌ها مورد اعتبار است.

۵. در خصوص مبلغ آقای کاظمی، باشگاه طبق توافق قبلی با مبلغ ۲۱.۲۵۰ دلار موافق است و در تاریخ مقرر به ایشان پرداخت می‌نماید.

۶. باشگاه پرسپولیس به شما یادآوری می‌کند که مسئولیت‌های کادر فنی و مدیریت باشگاه تعریف شده است و عزل و نصب مدیرعامل به عهده ریاست محترم مجمع باشگاه و هیئت مدیره می‌باشد. در این خصوص اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند هر یک از طرفین قرارداد در حوزه اختیارات خود اظهار نظر نمایند.

۷. باشگاه پرسپولیس با بند‌های ۹، ۱۰ و ۱۱ نامه ارسالی شما مخالف است و مبنای این بند‌ها همان قرارداد امضاء شده فی مابین است.

۸. شما تا پایان روز ۹ ژانویه می‌بایست پاسخ باشگاه را به صورت مکتوب ارسال نمایید و عدم پاسخگویی به منزله رد پیشنهادات می‌باشد و از آن پس باشگاه می‌تواند به دنبال سرمربی جدید باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها