کد خبر : 35919

در میان مربی‌های داخلی نزدیک شده به نیمکت تیم ملی، علی دایی شانس بیش‌تری برای حضور روی این نیمکت خواهد داشت؛ کسی که کی‌روش هم او را به‌عنوان گزینه ایرانی به بقیه مربی‌ها ترجیح می‌‎داد.

به گزارش خبرآنلاین ، با شکست پروژه ویلموتس در ایران بعد از باخت مقابل بحرین و عراق، کارلوس کی روش ، سرمربی پیشین تیم ملی ایران اخبار فوتبال ایران را پیگیری کرده بود و از نرسیدن تیم ملی و نسل جوانش به موفقیت نگران بوده است.

کی روش،پس این شکست‌ها دایی را گزینه‌ مناسب‌تری نسبت به برانکو برای هدایت نیمکت تیم ملی می‌دانسته و علاقه زیادی داشته که او بعد از مارک ویلموتس تیم ملی را هدایت کند.

کی روش در جشن بدرقه تیم ملی که پیش از جام جهانی روسیه برگزار شد از علی دایی بسیار تمجید کرد و در بعضی صحبت‌های خصوصی، علی دایی را جانشین رویایی خود توصیف کرد.

با اتفاقات اخیری که در فوتبال ایران رخ داده احتمالا گزینه محبوب کی روش به‌عنوان سرمربی بعدی تیم ملی انتخاب‌ خواهد شد و درخواست کی‌روش به‌صورت ناخواسته از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال برآورده می‌شود.

در طرف دیگر هم کی روش، در دوقطبی خود با برانکو بار دیگر پیروز شد و گزینه محبوب خود را جایگزین، ویلموتس کرد تا برانکو کماکان از نیمکت تیم ملی دور بماند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها