کد خبر : 35893

در شرایطی که هنوز هواداران پرسپولیس در انتظار خبری در خصوص بازگشت گابریل کالدرون هستند، باید دید تکلیف لیست مازاد این تیم در نهایت چه خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، طبق اعلام مدیرعامل پرسپولیس، این تیم امروز پاسخ نهایی گابریل کالدرون برای بازگشت به تمرینات این تیم را دریافت خواهد کرد و بر این اساس همه در انتظار پایان ساعات موعد پاسخ سرمربی آرژانتینی این تیم هستند.

با این حال بنا به گفته برخی نزدیکان تیم، در صورتی که گابریل کالدرون نظر نهایی خود را در خصوص این تیم با پاسخ عدم بازگشت و قطع همکاری اعلام کند، احتمالا لیست مازاد قبلی این تیم نیز وتو خواهد شد و نفراتی که در تمرینات چند روز اخیر حاضر نبوده‌اند به جمع شاگردان کریم باقری بازخواهند گشت.

برخی منابع از صحبت با دو بازیکن حاضر در لیست مازاد برای تعمل در انتخاب و گفتگو با تیم‌های خواهان‌شان خبر داده‌اند و همین مساله را عاملی در خصوص عدم توافق آنها در فاصله کوتاه باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات برای انتخاب تیم جدید می‌دانند. به این بازیکنان اعلام شده تا فردا برای حضور و پاسخ نهایی گابریل کالدرون منتظر بمانند و در صورتی که این مربی به تهران بازنگشت، قادر خواهند بود در تمرینات حاضر شوند و تیم را در نیم فصل دوم نیز همراهی کنند.

پرسپولیس که اکنون در یکی از بدترین فصول نقل و انتقالاتی خود هنوز نتوانسته با بازیکنی برای حضور در جمع این تیم برای تقویت در نیم فصل دوم به توافق دست یابد، نمی‌خواهد سرمایه‌های خود را از دست بدهد و البته باید از سمت دیگر قضیه نیز به این موضوع نگاه کرد که عدم صدور رضایتنامه، فسخ قرارداد و یا برنامه برای جابجایی این نفرات در لیست مازاد مدنظر کالدرون تا این زمان می‌تواند نشانگر تفاوت دیدگاه تصمیم گیران باشگاه با سرمربی آرژانتینی نیز تلقی شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها