کد خبر : 35868

باشگاه پرسپولیس ساعاتی پیش اعلام کرد تا عصر امروز آخرین وضعیت سرمربی تیم مشخص خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، در خبری که در سایت باشگاه قرار گرفته در اتفاقی عجیب و بی سابقه اعلام شده که آنها شایعات ساعات اخیر را تایید یا رد نخواهند کرد که به نوبه خود می‌تواند موضع تازه‌ای در عصر اطلاع‌رسانی به هواداران محسوب شود!

در این خبر آمده است:

در پی دریافت پیام های مثبت  جلسه هیات مدیره و مدیرعامل چهارشنبه عصر با حضور مدیربرنامه های کالدرون برگزار شد و  باشگاه طی ایمیلی با ارسال پیشنهاداتی تلاش های خود را برای بازگشت گابریل کالدرون مضاعف کرد و  صبح پنج شنبه نیز پاسخ ایشان دریافت شد.

کالدرون مواردی را در این نامه که از طریق مدیربرنامه هایش دریافت شد مطرح کرده است و باشگاه پرسپولیس هیج خبر یا گمانه زنی در این باره را رد یا تایید نخواهد کرد.

عصر  روز جمعه نیز جلسه ای چند ساعته در باشگاه با حضور مدیرعامل و  اعضای هیات مدیره برگزار شد و باشگاه طی ایمیلی که ساعتی قبل ارسال گردید با ذکر مواردی ‌خواهان دریافت پاسخ ایشان شد.

باشگاه پرسپولیس به هواداران اعلام می کند که نگران نقل و انتقالات نباشند و بدون توجه به حواشی و گمانه زنی ها منتظر اعلام اخبار رسمی درباره وضعیت کالدرون باشند.تا عصر شنبه اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها