کد خبر : 35855

برانکو ایوانکوویچ با پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال عمان مواجه شده است و احتمال دارد مقابل ملی پوشان کشورمان قرار بگیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در هفته‌های اخیر و در زمان ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ایران، برانکو ایوانکوویچ کروات اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان و جانشین مارک ویلموتس محسوب می‌شد، اما در همان زمان هم شرط او برای بازگشت به کشورمان پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس مطرح بود.

با این وجود به توافق نرسیدن سرخ پوشان پایتخت با برانکو و از طرفی جدایی تاج از فدراسیون، روند مذاکرات با موفق‌ترین سرمربی خارجی تاریخ پرسپولیس را متوقف کرد و در نهایت اعضای فدراسیون فوتبال با تفویض اختیار مذاکره با مربیان داخلی به حیدر بهاروند، نایب رئیس فدراسیون پرونده بازگشت ایوانکوویچ به تیم ملی را بستند.

به تازگی اخباری درباره پیشنهاد فدراسیون فوتبال عمان به برانکو برای سرمربیگری تیم ملی این کشور و جانشینی اروین کومان هلندی که به تازگی از هدایت عمانی‌ها برکنار شده است شنیده می‌شود.

تیم ملی عمان قرار است ۸ خرداد در دیداری تدارکاتی به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی فوتبال کشورمان برود و در صورت قطعی شدن حضور برانکو روی نیمکت سرخ‌ها (لقب تیم ملی عمان) او در آن تاریخ باید مقابل تیم ملی ایران قرار بگیرد.

البته با توجه به پرداخت نشدن مالیات برانکو از سوی باشگاه پرسپولیس در نهایت باید دید آیا او می‌تواند به ایران سفر کند یا خیر. احتمال دارد سرمربی کروات پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی عمان به دلیل بدهی مالیاتی اش نتواند به ایران بیاید و در آن حالت شاید بازی دوستانه مذکور هم لغو شود.

تیم ملی عمان تا پایان هفته ششم رقابت‌های مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ پس از قطر در جایگاه دوم گروه E این مسابقات قرار گرفته است و شانس بالایی برای صعود به مرحله نهایی دارد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها