کد خبر : 35794

در یکی از جلسات خصوصی و اخیر هیئت‌مدیره پرسپولیس اسم علی کریمی هم مطرح شده است.

به گزارش خبرورزشی، آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی را باید عجیب‌ترین مربی تاریخ استقلال دانست. کسی که نتایج خوبی کسب کرد و تیم را بعد از ۴ سال به صدر جدول رده‌بندی رساند، اما با وجود محبوبیت زیادی که داشت و با وجود آن‌که اکثر شرایط او پذیرفته شد، اما باز هم حاضر نشد به ایران برگردد و به کارش در استقلال ادامه دهد. بر همین اساس فرهاد مجیدی شماره ۷ محبوب آبی‌ها جایگزین استراماچونی شد. شاید بسیاری کم‌تجربگی مجیدی را دلیلی برای عدم انتخاب شایسته او بدانند، اما با این حال این مربی محبوب بهترین گزینه در شرایط ممکن است.

مجیدی بین هواداران استقلال از محبوبیت زیادی برخوردار است و به نوعی آبی‌پوشان او را اسطوره باشگاه می‌دانند. هواداران استقلال بسیار عصبانی از جدایی استراماچونی هستند و جایگزینی این مربی ایتالیایی برای هر مربی‌ای سخت خواهد بود، اما مجیدی با توجه به محبوبیت زیادی که دارد می‌تواند هواداران را آرام کند.

حالا به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها نیز با مشکلی مشابه استقلال مواجه شده‌اند. اختلافات در پرسپولیس به اوج خود رسیده است. کالدرون به شدت از وضعیت موجود گلایه‌مند و معتقد است در باشگاه به او احترام نمی‌گذارند. او در نشست خبری بعد از مسابقه با نساجی، گرد و خاک کرد و در پایان نشست هم دستانش را روی میز کوبید و ۳ بار کلمه رسپکت (احترام) را تکرار کرد. او از اوضاع مدیریتی باشگاه ناراضی است و به تازگی هم اعلام کرده هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده و باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده است. هرچند دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس و شخص انصاری‌فرد گفته‌اند او به تهران برمی‌گردد و ماجرای استراماچونی تکرار نمی‌شود، اما دور از ذهن هم نیست چنین اتفاقی باز هم تکرار شود.

در همین ارتباط شنیدیم در یکی از جلسات خصوصی و اخیر هیئت‌مدیره پرسپولیس اسم علی کریمی هم مطرح شده است. ظاهراً یکی از مدیران پیشنهاد کرده در صورتی که گابریل کالدرون به هر دلیل به ایران برنگشت، از فرمول فرهاد مجیدی در استقلال استفاده و علی کریمی را به عنوان جانشین سرمربی آرژانتینی معرفی شود. پیشنهادی که مورد استقبال یک عضو دیگر هیئت‌مدیره قرار گرفته و گفته: «این تنها راه حل است! وقتی فرهاد مجیدی به پشتوانه محبوبیت خود نزد هواداران استقلال می‌تواند جانشین استراماچونی شود، چرا علی کریمی نتواند؟ او در حال حاضر محبوب‌ترین پرسپولیسی است که می‌تواند در صورت عدم بازگشت کالدرون به ایران جایگزین سرمربی آرژانتینی شود.»

ارسال نظر

دیگر رسانه ها