کد خبر : 35749

آیاندا پاتوسی ستاره سابق استقلال به مدت نیم فصل و به صورت قرضی به فولاد خوزستان پیوست.

به گزارش ورزش سه، در توافقی میان سه باشگاه فولاد ، بنی یاس و کیپ تاون آیاندا پاتوسی به صورت قرضی و به مدت نیم فصل به فولاد پیوست. پاتوسی که در نیم فصل گذشته به استقلال آمد و از همان بازی اول برای آبی‌ها درخشید بعد از ترک استقلال و نیم فصل نیمکت نشینی در بنی یاس با پیراهنی متفاوت به لیگ ایران بازگشت.

این هافبک 27 ساله سابقه بازی در تیم‌های لوکرن، کیپ تاون، استقلال و بنی یاس امارات را در کارنامه دارد، او همچنین 12بار پیراهن تیم ملی کشورش را پوشیده و سه گل نیز به ثمر رسانده است.

با این تفاسیر دومین خرید قرمزهای اهوازی به پاتوسی اختصاص یافت، با حضور شیمبا و موسی کولیبالی سه سهمیه بازیکن خارجی غیر آسیایی فولاد تکمیل شد و نکونام تنها می‌تواند یک بازیکن آسیایی به خدمت بگیرد. پیش از این گفته می‌شد تیم های سپاهان و استقلال نیز پاتوسی را می‌خواهند اما فولاد برنده این رقابت نقل و انتقالاتی شد.

با این خرید، می توان فولاد را از موفق ترین های  نقل و انتقالات زمستانی  با مدیریت سعید آذری دانست، حال تیم نکونام یکی از جذابترین بازیکن‌های چند سال اخیر لیگ را در تیم خود دارد و امیدوار است تا با تقویت دوباره تیمش روزهای درخشان فولاد و آقایی بر فوتبال ایران را تکرار کند.

جالب اینکه هواداران فولاد که از این خبر شوکه شده اند، تنها درباره این هافبک صحبت می کنند و در صفحه اینستاگرامی وی به او خوش آمد گفته اند. قرارداد پاتوسی با فولادخوزستان به مدت نیم فصل قطعی است و در صورت توافق طرفین، یک فصل دیگر تمدید می‌شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها