کد خبر : 35699

استقلال در نیم‌فصل اول از استادیوم نفت تهرانسر به عنوان یکی از زمین‌های تمرین خودش استفاده کرد و کیفیت چمن آن هم مناسب بود، ولی ظاهراً در نیم‌فصل دوم آبی‌ها اجازه استفاده از آن را ندارند!

به گزارش خبرورزشی، دیروز شایعه شده بود استقلالی‌ها به خاطر بدهی حق تمرین در نفت را ندارند، ولی ظاهراً قضیه چیز دیگری است.

این طور که خبردار شده‌ایم، وزارت نفت دستور داده امکانات مجموعه این وزارتخانه در تهرانسر فقط از سوی کارمندان و فرزندان نفتی‌ها مورد استفاده قرار بگیرد و در اختیار افراد خارج از مجموعه قرار نگیرد، روی همین اصل استقلال هم نمی‌تواند آنجا تمرین کند. یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه گفت:

مدیران ورزشگاه نفت به ویژه آقای نجفی‌جویباری همیشه به ما لطف داشته‌اند و مشکل‌مان مالی نیست. اتفاقاً چندی قبل ۵۰ میلیون تومان برای استفاده از استادیوم مذکور واریز کردیم، ولی دستور وزارت نفت برایمان دردسرساز شده و جدا از زمین چمن، الان مربیانی که آنجا کلاس‌های کشتی، وزنه‌برداری و تکواندو داشته‌اند نیز به مشکل برخورده‌اند. جالب است بدانید کوروش باقری، سرمربی اسبق تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان هم در همین مجموعه ورزشی کلاس آموزش وزنه‌برداری داشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها