کد خبر : 35698

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی اول ژانویه ۲۰۲۰ (۱۱ دی) نامه فسخ یک‌طرفه قرارداد خودش، خواکین و اینیگو والنسیا دستیارانش را برای باشگاه پرسپولیس فرستاده است.

به گزارش خبرورزشی، گابریل کالدرون در نامه فسخ یک طرفه‌اش ضمن اشاره به بدقولی باشگاه نوشت‌: «با توجه به اینکه سال ۲۰۱۹ تمام شد و شما به هیچ یک ازتعهدات خود عمل نکردید، قرارداد ما به صورت یک‌طرفه فسخ است!»

البته باشگاه پرسپولیس که امیدوار بود رضایت کالدرون و دستیارانش را برای بازگشت به ایران جلب کند خبر نامه و فسخ یک‌طرفه قرارداد سرمربی آرژانتینی را منتشر نکرد. در همین ارتباط باشگاه پرسپولیس که هنوز مطالبات کالدرون را به طور کامل پرداخت نکرده قبل از لغو اردوی قطر به این مربی آرژانتینی نامه داد که «پنج‌شنبه به همراه خواکین و والنسیا در دوحه قطر باشید، پول قراردادتان را بگیرید و از جمعه در دوحه استارت مجدد تمرینات را بزنید.»

پس از آن که به دستور سازمان بازرسی کشور اردوی خارجی پرسپولیس و سایر باشگاه‌های ایرانی لغو شد، باشگاه به کالدرون اطلاع داد به جای دوحه به تهران آمده و باقی‌مانده مطالباتش را دریافت کند. جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید کالدرون این بار در جواب باشگاه پرسپولیس گفته: «با وکیلم صحبت کنید!» گویا وکیل سوئیسی گابریل کالدرون یک خانم است که پرونده‌های مختلفی را در فیفا به سود موکل خودش تمام کرده است. در این میان شنیدیم سرمربی آرژانتینی دو سؤال هم از مدیران باشگاه داشته و پرسیده؛ اولاً کدام‌یک از خواسته‌های من برآورده شده که برگردم؟ در ثانی مگر نگفتید پول قراردادم را به حساب بانکی من در دوحه قطر می‌ریزید پس چه شد؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها