کد خبر : 35670

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که قسط اول کالدرون امروز پرداخت و اقدام لازم برای واریز وجه به حساب ایشان در قطر انجام شده است.

به گزارش خبرورزشی، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین جزییات از پرداخت‌های مالی به گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس توضیحاتی را به شرح ذیل ارائه کرد:

قسط اول آقای کالدرون امروز پرداخت شد و اقدام لازم برای واریز وجه به حساب ایشان در قطر انجام شد. آقای کالدرون موافقت خود با دادن زمانی کوتاه را به مدیریت و هیات مدیره اعلام داشته‌اند. همچنین اعلام می‌داریم منابع مالی ریالی پرداخت قسط دوم هم زودتر آماده شده و باشگاه ظرف چند روز آینده این آمادگی را دارد که این مبلغ را نیز به حساب ارزی ایشان در قطر واریز نماید.

از زمان حضور آقای محمدحسن انصاریفرد ۱۸۰ هزار دلار طی چند ماه گذشته در سه مقطع به حساب ایشان واریز گردیده و طی دیروز و امروز هم اقدام لازم برای واریز ۱۲۰ هزار دلار دیگر به حساب ایشان انجام شد و در مجموع ۳۰۰ هزار دلار قسط اول کامل گردید.

باشگاه مکرر از همراهی آقای کالدرون و بازیکنان در دریافت مطالبات تقدیر کرده و طی روز‌های اخیر هم طبق خواسته‌های ایشان درباره حل و فصل مطالبات کادر و بازیکنان اقدام کرده و‌گزارش مکتوب هم درباره همه مسایل به ایشان با ارسال ایمیلی داده شده است.

روابط عمومی باشگاه تاکید کرد که کالدرون سرمربی پرسپولیس است و همه ارکان باشگاه و تیم منتظر حضور ایشان در تمرینات هستند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها