کد خبر : 35588

علی خطیر، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال که یکی از مسئولان مذاکره با استراماچونی هم بود، دوباره با مصاحبه خود به حمایت از سرمربی ایتالیایی پرداخت. او کلا همه را مقصر دانست الا کسی را که پول را گرفت و برخلاف وعده اش نیامد.

به گزارش خبرآنلاین ، علی خطیر بعد از بی نتیجه ماندن مذاکرات قطر استقلال و استراماچونی و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی ها بار دیگر در حمایت از سرمربی ایتالیایی مصاحبه کرده است. معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال دیشب گفت و گویی با رادیو ایران داشت.

منتخب مهم ترین صحبت های خطیر را می خوانید:انتشار قرارداد استراماچونی به مذاکرات ضربه زد. مصاحبه های یک عضو هیات مدیره به همراه استوری های مشاور ورزشی باشگاه استراماچونی و وکیلش را به مرز انفجار رساندند.

وی ادامه داد :استراماچونی می خواست برای بازی با سپاهان به تهران بیاید. آنهایی که حقوق او را به موقع پرداخت نکردند مقصر جدایی او هستند.

وی اظهار داشت :مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال،با تهدید استراماچومدیر نی به انتشار اسناد باید از سوی باشگاه توبیخ می شد. جریانی در داخل باشگاه نمی خواست استراماچونی در استقلال بماند.

وی تاکید کرد :خلیل زاده تاکید کرده بود دی بیاسی سرمربی استقلال، شود و به دنبال گزینه خارجی بود. آقای مجیدی، حالا که سرمربی استقلال شدی، باز هم امضای هواداران پای قراردادت است؟

خطیر در شرایطی این صحبت ها را مطرح کرده که برخی از طرفداران استقلال و اکثر بازیکنان دیگر دل خوشی از استراماچونی ندارند.

چرا که سرمربی ایتالیایی با وجود انتشار مدارک زیاد درباره انجام مذاکرات دوحه، این مذاکرات را رد کرد. همچنین استراماچونی اعلام کرده بود در صورت دریافت بخشی از مطالباتش به ایران برخواهد گشت اما این اتفاق رخ نداد اما خطیر به عنوان حامی استراماچونی در این ماجرا کلا مقابل استقلال ایستاد.

او در شرایطی این حرف ها را به زبان آورد که استقلال با انتخاب مجیدی کمی به آرامش رسیده بود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها