کد خبر : 35584

فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در نقل و انتقالات به دنبال جذب مهاجم مکمل و مدافع میانی است.

به گزارش خبرآنلاین ، پژمان منتظری که با پایان لیگ هجدهم یکی از خروجی های استقلال بود و به همکاری با استراماچونی ادامه نداد حالا یکی از گزینه های سرمربی جدید استقلال برای بازگشت است.

منتظری که سال های آخر فوتبال خودش را در تیم الخریطیات قطر پشت سر می گذارد خودش هم دوست دارد که در لباس استقلال از فوتبال خداحافظی کند.

شنیده ها حاکی از این است که مجیدی قصد دارد برای نیم فصل دوم و در جهت تقویت خط دفاعی خودش منتظری را جذب کند.

اینکه پژمان قابلیت بازی در دو پست را هم دارد و استقلال،می تواند از تجربه و بزرگی او هم استفاده کند یکی دیگر از دلایل تمایل مجیدی است.

براساس اخبار موثق مجیدی همچنین شرایط یک بازیکن دوملیتی را بررسی کرده است. بازیکن نیجریه‌ای که ملیت استرالیایی گرفته و سهمیه آسیایی استقلال خواهد بود. این بازیکن که برنی آیبینی نام دارد در پست وینگر راست و در خط حمله توپ می زند.

برنی سابقه حضور در تیم هایی چون اف سی سیدنی، کلوب بروژ، ونکوور و امارات را در کارنامه دارد و هم اکنون نیز در تیم جونبوک موتورز ژاپن توپ می زند. او چند بازی نیز برای تیم های رده های سنی مختلف استرالیا بازی کرده است.

مجیدی برای خط دفاع و میانی نیز به دنبال بازیکن می گردد.

شنیده می شود مجیدی به  دنبال یک مهاجم مکمل یا به اصطلاح بازیکن شماره ۹ هم  است و ظرف روز‌های آینده نفرات موردنظر او که دو نفرشان می‌توانند خارجی باشند، مشخص می‌شوند.

اگر بازیکن دوملیتی مذکور جذب شود، یک بازیکن غیرآسیایی هم می‌توان به استقلال اضافه کرد که شاید پاتوسی باشد.

استقلال ؛ بررسی گزینه های فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات زمستانی

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها