کد خبر : 35539

فدراسیون فوتبال ایران در حال آماده کردن شکایت خود از مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی به فیفا است.

به گزارش مهر، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از دو باخت پیاپی تیم کشورمان مقابل بحرین و عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا، مورد انتقاد شدید قرار گرفت و فدراسیون فوتبال را به سمت قطع همکاری با این مربی سوق داد.

فدراسیون فوتبال مدعی بود ویلموتس به بند‌های قراردادش متعهد نبوده و باید زمان بیشتری را در ایران بگذارند در حالی که مارک ویلموتس هم از پرداخت نشدن مطالباتش در زمان مقرر گلایه داشت. در نهایت کار طرفین به فسخ قرارداد کشید و باتوجه به عدم توافق، مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی که همسرش هم حقوقدان است از فدراسیون فوتبال ایران برای گرفتن غرامت و کل قراردادش به فیفا شکایت کرد.

در حالی که جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس پیش از این گفته بود فدراسیون فوتبال هم از ویلموتس شکایت کرده، اما این اتفاق هنوز رخ نداده است. محمود اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این ارتباط گفت: آقای بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال تیمی را برای پیگیری این موضوع گذاشته است و دارند شکایت از ویلموتس به فیفا را پیگیری می‌کنند.

اسلامیان درباره اینکه چقدر احتمال می‌دهد ایران در این پرونده پیروز شود؟ تاکید کرد: نمی‌دانم. باید این پرونده در فیفا بررسی شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها