کد خبر : 35538

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای از هواداران خواست صبور باشند.

به گزارش خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس ضمن دعوت از هواداران به آرامش و همدلی و تقدیر از همراهی کالدرون و‌سرخ‌ها بر رفع سوتفاهم ها و حل مشکلات برای رسیدن پرسپولیس به آرامش تاکید کرد و نوید حل و فصل مشکلات را داد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در همین زمینه با انتشار یادداشتی نوشت:

۱_ضمن عذرخواهی از شما هواداران عزیز که نگران هستید تاکید می‌کنیم که پرسپولیس به آرامش نیاز دارد و از دامن زدن به حواشی باید پرهیز شود. این درخواست صمیمانه و عاجزانه بنده به عنوان یک هوادار و مقام مسئول مطلع از شرایط حاکم بر باشگاه است.

در کنار همه نگرانی های‌تان باید بگوییم نقش هواداران در ایجاد آرامش، وحدت و مهار حواشی با بی‌توجهی به شایعات و اخبار کذب بسیار مهم است. از همه اهالی رسانه نیز دعوت می‌کنیم ما را در این روز‌ها همراهی کرده و در راستای ایجاد آرامش و جلوگیری از رواج شایعات نگران کننده، کمک‌حال بخش رسانه‌ای باشگاه باشند.

۲_هواداران عزیز؛ هدف مجموعه باشگاه در این شرایط ویژه و خاص در وهله اول حل و فصل چالش‌های مالی طی کوتاه مدت در روز‌های آتی است. امروز تلاش‌ها و رایزنی‌ها به سمت و سوی امید بخشی طی می‌شود و این منوط به تحقق آن است که انشالله طی روز‌های آتی نهایی می‌شود. امروز به همین دلیل می‌توانیم نوید اتفاقات خوب را برای حل چالش‌های مهم مالی طی روز‌های آتی بدهیم.

۳_ هواداران دلسوز، سوتفاهم‌ها انشالله حل می‌شود و موانع برای حل مشکلات موجود در حوزه مالی نیز طی روز‌های اتی برطرف خواهد شد. تردیدی نداریم پیرو مذاکرات انجام شده همانطور که آقای کالدرون تا کنون نهایت همکاری را داشته‌اند در ادامه نیز همراه خواهند بود و باشگاه هم با پیگیری ها، مشکلات را حل می‌کند. بازیکنان با غیرت و صبور هم همانگونه که نهایت همکاری را داشته‌اند باز هم همراه هستند تا باشگاه بتواند به تعهدات خود عمل کند.

۴_دیروز و بعد از جلسه هیات مدیره، هم مدیر عامل و اعضای هیات مدیره درخواست زمان کمی برای حل مشکلات را مطرح کردند و در این باره رایزنی‌هایی هم انجام شده است. این زمان هم با شناختی که وجود دارد از باشگاه دریغ نخواهد شد. هواداران عزیز بدانید آقای کالدرون تا اینجا حقیقتا همکاری کرده وگرنه قبلا هم شرایط فسخ را داشته است. باید دست در دست هم دهیم تا بستر برای استارت تمرینات در دوحه با حضور سرمربی تیم را فراهم کرد و قدردان زحمات وی و شاگردانش و مجموعه تیم بود. آقای کالدرون حالا این تیم را می‌شناسد و آن را روی ریل موفقیت برده و خودشان هم انشالله ماموریت سخت خود را به رغم کارشکنی‌ها با موفقیت و قهرمانی کامل خواهند کرد. تاکید ما این است تک‌تک که اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس باید روی همدلی، وحدت و آرامش کار کنند. در گام اول بایستی این مشکلات حل شود آنوقت با تعامل و تلاش می‌شود در نقل و انتقالات هم به نوعی جبران مافات نمود. منتظر اتفاقات خوب در پی همراهی‌ها باشید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها