کد خبر : 35487

فرهاد مجیدی با حواشی زیادی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد. او که پیش از انتخاب به عنوان سرمربی فشار زیادی را تحمل می‌کرد حالا وارد فضای جدیدی شده.

به گزارش خبرآنلاین؛ انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان جانشین استراماچونی یکی از مهم ترین تصمیماتی بود که مدیران اخیر طی سال های اخیر برای این باشگاه گرفتند.

مجیدی در شرایطی سرمربی استقلال شد که فضای اطراف تیم بعد از رفتن استراماچونی به شدت ملتهب بود. ضمن اینکه پست اینستاگرامی چند روز پیش مجیدی و انصراف از هدایت آبی ها نیز باعث شده بود خیلی ها انتظار نشستن او روی نیمکت استقلال را نداشته باشند. در نهایت اما هر طور شده مجیدی انتخاب شد و هواداران استقلال هم سرمربی جدید خود را شناختند.

با وجود اینکه تیم ها در تعطیلات نیم فصل هستند و هنوز نمی توان به صورت کلی درباره رفتار هواداران استقلال با مجیدی صحبت کرد اما می توان گفت که فرهاد فعلا از یک نظر شانس آورده. او طی روزهای اخیر با حمایت پیشکسوتان استقلال روبرو شده. پیشکسوتانی که اکثرشان در این روزها به حمایت از مجیدی پرداختند و این یعنی فرهاد فعلا در اولین روزها از این نظر با شانس بزرگی روبرو شده و فضای نسبتا آرامی را پشت سر می گذارد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها