کد خبر : 35469

با اتفاقاتی که طی روزهای اخیر رخ داده، به نظر می رسد سعید آقایی از جمع طلایی پوشان اصفهانی جدا شود. جدایی که شاید مقصد آن به استقلال ختم شود.

به گزارش ورزش سه، چند روز پیش بود که سعید آقایی پس از آخرین دیدار طلایی پوشان برابر صنعت نفت آبادان که با شکست غیرمنتظره و تلخ سپاهانی ها با چهار گل خاتمه یافت، دست به انتشار پستی زد و به مرور آمار خود پس از پیوستن به سپاهان در لیگ هفدهم پرداخت؛ اینکه او با تمام وجودش طی 2 سال و نیم گذشته برای سپاهان بازی کرده و در 68 دیداری که برای این تیم به میدان رفته، 8 بار پاس گل ارسال داده و یک‌ مرتبه هم گلزنی کرده است.

شرایط مدافع چپ 24 ساله سال‌های اخیر سپاهان و تراکتور، طی روزهای اخیر با ابهاماتی روبرو شده است و در این بین پست هایی که آقایی در صفحات مجازی خود منتشر کرده، به احتمال جدایی اش قوت بخشیده است.

خرید مدافع چپ، آن هم در شرایطی که سعید آقایی بازیکن ثابت تیم به شمار می رود، خبر خوبی برای بازیکن آذری طلایی پوشان نیست و احتمالا او که دو پیشنهاد از تیم های مدعی لیگ برتر دارد، در صورت جلب نظر امیرقلعه نویی پیش از اتمام قراردادش، از جمع سپاهانی ها جدا خواهد شد.

البته که سرمربی سپاهان در آستانه شروع مجدد رقابت های لیگ برتر و بازی های لیگ قهرمانان آسیا، به هیچ وجه دوست ندارد، یکی از بازیکنان سرشناس و ثابت تیمش را از دست بدهد و باید منتظرم بمانیم و ببینیم تا فاصله رسیدن به تاریخ 23 دی ماه که پنجره نقل و انتقالات بسته می شود، چه اتفاقی برای سپاهان و البته تیمی که خواهان جذب سعید آقایی است، رقم خواهد خورد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها