کد خبر : 35454

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد گابریل کالدرون به ایران بازمی‌گردد و مراحل آماده‌سازی سرخپوشان را مجدداً زیر نظر می‌گیرد.

به گزارش   خبرورزشی، محمدحسن انصاری‌فرد در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس به آرامش نیاز دارد. اگر کمی زمان داده شود، برخی از مشکلات قابل حل است. البته تا اینجا هم همراهی و صبوری خوبی از کادر فنی دیده‌ایم. همچنین بازیکنان که از فصل قبل ۱۰ تا ۳۰ درصد طلب دارند و باید قسط بعدی قراردادهای‌شان را هم در شروع بازی‌های نیم‌فصل دوم پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: برای مقطع کنونی و پرداختی‌های مهم، اقداماتی انجام شده که می‌توان به حل و فصل بخشی از چالش‌های مالی و پرداختی‌های سنگین که باید در سه هفته آتی انجام شود، امیدوار بود و رایزنی‌ها در حال نتیجه دادن است. تمام آن‌ها که تا به امروز صبوری و همراهی کرده‌اند اگر باز هم برای مدت کوتاهی، همراهی کنند، می‌توان امیدوار بود که مشکلات آرام آرام حل شود. دغدغه اصلی مجموعه باشگاه این است که ظرف دو سه روز آینده پولی به باشگاه تزریق شود تا چالش‌های اصلی، مدیریت شوند. امید آنکه همدلی‌ها، با هم بودن‌ها، صداقت، صبر و سربلندی هواداران عاشق در نزد همه ما حرف اول را بزند و حب و بغض‌های شخصی در رفتار، کردار و نوشتار هیچ‌کدام از ما جایی نداشته و همه برای اقتدار پرسپولیس و هواداران تلاش کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، خاطر نشان کرد: با روحیاتی که از کالدرون سراغ داریم ایشان هم بازمی‌گردد. کالدرون و بازیکنان نهایت همکاری را با باشگاه داشته‌اند. این مسئله را بار‌ها اعلام کردیم و باز هم مورد تأکید قرار می‌دهیم. هواداران هم این مسائل را مورد توجه دارند. آن‌ها حمایت همه جانبه‌ای از تیم و به ویژه کالدرون داشته‌اند و دارند که پاسخی به زحمات و همراهی ایشان است.

انصاری‌فرد تصریح کرد: همکاری خوبی را از سوی سرمربی و بازیکنان شاهد بودیم. وضعیت کنونی برای زمان زیادی ادامه پیدا نمی‌کند و باشگاه به کمی زمان بیشتر نیاز دارد تا مشکلات را حل کند. این زمان اگر به ما داده شود تمام تلاش این است که اعضای تیم اعم از کادرفنی و بازیکنان بدون استرس‌های این‌گونه از ناحیه مسائل مالی و در آرامش مسایل خود را دنبال کنند. باشگاه حقیقتاً نتوانسته به تعهدات خود به سرمربی تیم عمل کند و ما تلاش داریم دغدغه‌های ایشان و پرداختی به بازیکنان تیم را حل و برخی سوءتفاهم‌ها را از بین ببریم. از هواداران عزیز هم درخواست داریم در راستای آرامش تیم تلاش کرده و یاری‌رسان باشگاه خود باشند و در راستای موفقیت بیشتر سرمربی موفق خود گام بردارند.

وی در پایان گفت: استراتژی و دغدغه بنده و مجموعه باشگاه حل مشکلات و فعالیت کالدرون و بازیکنان در آرامش است. ما در طول فصل حسب وظیفه حامی سرمربی تیم بودیم و به رغم افزایش هزینه‌های باشگاه، بدهی‌های سنگین و هزینه شدن بخشی از درآمد‌های این فصل سعی کردیم با جذب حامیان مالی جدید و همراهی اسپانسر‌های قبلی پرداختی‌های تیم را به ۳۰ درصد برسانیم تا آرامش در تیم حاکم باشد، اما این آرامش حاصل نشد مگر با همراهی کالدرون که حق و حقوقش پرداخت نشده است و همچنین بازیکنان که از فصل گذشته طلب دارند. ما سخت می‌کوشیم چالش‌ها را حل کنیم و حتی به دنبال قرض گرفتن از دوست و آشنا هستیم. ان‌شاءالله با کمی صبر چالش‌ها حل می‌شود. هواداران عزیز هم صبور باشند. ما یک تیم هستیم و باید همدلی حرف اول را بزند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها