کد خبر : 35452

با وجود این که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود مطالبات سرمربی تیمش را به حسابش واریز کرده اما این پول در حساب او وصول نشده است.

به گزارش ایسنا، پنج‌شنبه دو هفته قبل (پنج دی ماه) باشگاه پرسپولیس به نقل از محمدحسن انصاری‌فرد اعلام کرد یکی از اقساط قرارداد گابریل کالدرون، سرمربی این تیم به حسابش در یکی از بانک‌های قطر واریز شده و چند روز بعد از آن این پول قابل برداشت خواهد بود، اما حالا از سوی نزدیکان سرمربی پرسپولیس خبر رسیده است که مطالبات مربی آرژانتینی به حسابش واریز نشده است.
 
باشگاه پرسپولیس بابت باقی‌مانده قسط اول کالدرون باید حدود ۱۱۲ هزار دلار و همین‌طور بابت مطالبات دیگرش مبلغی به او پرداخت می‌کرد، اما با وجود تلاش‌های فراوان حالا کالدرون از عمل نکردن باشگاه به تعهداتش گله‌مند است و حتی در یک پست در اینستاگرام نوشته است: بعد از یک هفته باشگاه هنوز هیچ اقدامی انجام نداده است. دو روز به شروع تمرینات باقی مانده، اما متاسفانه هنوز هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.

با این شرایط باید دید آیا کالدرون هم به سرنوشت آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین استقلال دچار می‌شود یا پرسپولیسی‌ها می‌توانند مشکل او را هر چه زودتر حل کنند.

البته کاردون پیش از ترک تهران شروطی هم برای محمدحسن انصاری‌فرد تعیین کرده که یکی از آن‌ها تغییر در پست سرپرستی تیم بود.

کالدرون:

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها