کد خبر : 35430

گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید: در فاصله دو روز تا شروع تمرینات، باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی انجام نداده و پیشرفتی حاصل نشده است.

به گزارش ورزش سه، گابریل کالدرون با انتشار یک پیام اینستاگرامی، نسبت به اتفاقات اخیر باشگاه واکنش نشان داد و به گلایه از مدیریت این تیم پرداخت. کالدرون که تصویری از حضور خود در مقابل هواداران را در پیج خود قرار داده، نوشته است: بعد از یک هفته، باشگاه هنوز هیچ اقدامی انجام نداده است. دو روز به شروع تمرینات مانده اما متاسفانه هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.

این پیام کالدرون در حالی منتشر شده که او پیش از ترک ایران نیز یادداشتی نسبتا طولانی را در صفحه خود نوشت و همچنین پیش از آن با طرح شروطی، باشگاه را ملزم به انجام آن ها کرد. از جمله پرداخت حقوق معوقه بازیکنان، خرید دو بازیکن ایرانی جدید و پرداخت قسط دوم از حقوق خود. همچنین باتوجه به برخی اتفاقاتی که در باشگاه رخ داده بود، کالدرون درخواست قطع همکاری با سرپرست را نیز مطرح کرد.

اما در شرایطی که قرار است از روز شانزدهم دی ماه، دور جدید تمرینات پرسپولیس آغاز شود اما هنوز باشگاه پرسپولیس هیچ اقدام عملی را برای رفع مشکلات انجام نداده است. این موضوع به گوش کالدرون هم رسیده و او در اینستاگرام خود به صورت علنی هواداران را در جریان اخبار قرار داده و باید دید در آینده چه خواهد شد.

 

این پیغام جدید سرمربی آرژانتینی پرسپولیس است. چرا انصاری فرد قدمی در جهت خواسته های او برنمی دارد؟

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها