کد خبر : 35404

بهرام امیری معاون باشگاه استقلال درباره خبرهای نقل و انتقالاتی این مجموعه توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال ، پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال مهمترین اخبار این باشگاه حول و حوش نقل و انتقالات می چرخد و نام هایی که گفته می شود در آستانه حضور در استقلال قرار دارند.

بهرام امیری یکی از معاونان استقلال و مسئول نقل و انتقالات این باشگاه در گفت و گو با خبرنگار مدال اظهار داشت: بنده هم برخی اخبار و نام ها را در رسانه ها شنیده ام اما تا این لحظه آقای فرهاد مجیدی لیست بازیکنان مورد نظر خود را نداده است و ما نمی توانیم بدون نظر سرمربی محترم اقدامی انجام دهیم و قطعا بزودی این اتفاق می افتاد و نفرات مورد نظر ایشان با باشگاه وارد مذاکره می شوند.

وی درباره نفراتی که گفته می شود از استقلال جدا خواهند شد نیز گفت: درباره لیست مازاد هم داستان همان است که درباره لیست خرید گفتم و فعلا لیست مازاد به باشگاه ارائه نشده است.

امیری افزود: نقل و انتقالات قواعد خودش را دارد و باید حرفه ای و درست عمل کنیم و روند صحیح آن را می دانیم و بر همین اساس پیش می رویم.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با پاتوسی و ارسلان مطهری مذاکره ای شده است نیز گفت: وقتی لیست خرید مشخص نیست پش اجازه بدهید درباره این موضوع بحثی نداشته باشیم.

امیری درباره شایعه مذاکره استقلال با آنتونی استوکس بازیکن اسبق تراکتور گفت: به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه تا این لحظه نه درخواستی برای مذاکره با این بازیکن داشته ام و نه مذاکره ای انجام شده است.

این فرد مسئول در باشگاه استقلال در پایان گفت: هوادران استقلال نگران نباشند و مطمئنا تیمی خوب را برای نیم فصل دوم آماده خواهیم کرد. در مرحله اول دو اقدام مهم صورت گرفت: اول ارسال لیست تیم به کنفدارسیون فوتبال آسیا بود و دوم اینکه نظامی را طراحی کردیم تا پرداختی ها به مربیان و بازیکنان به یک سطح برسد و همه اعضای تیم تا 40 درصد دریافتی داشته باشند و ظرف دو روز آینده نیز به بازیکنان پرداختی خواهیم داشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها