کد خبر : 35396

سرپرست باشگاه استقلال گفت: استراماچونی شکایت کند قطعا جوابش را خواهیم داشت و امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.

به گزارش فارس، اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌و‌گو با بخش خبری شبکه سوم سیما درباره خروجی جلسه هیات مدیره که دقایقی پیش به پایان رسید، اظهار داشت: گزینه‌های متعددی را در جلسه بررسی کردیم و با توجه به اینکه در گذشته توافقاتی با مجیدی هم داشتیم، فرهاد مجیدی رسما به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرونده آندره استراماچونی بسته شده است، گفت: بله پرونده این سرمربی بسته شده است.

خلیل‌زاده درباره اینکه آیا این سرمربی می‌تواند از استقلال شکایت کند، عنوان کرد: هر کسی می‌تواند در این باره شکایت کند و اگر استراماچونی در این باره شکایت کند، البته ما هم در این باره جواب خواهیم داشت. انشاالله این اتفاق رخ ندهد.

سرپرست استقلال درباره حواشی که پیرامون جلسه با وکیل استراماچونی پیش آمده در پاسخ به این سوال که آیا عکس‌هایی از مذاکره با نمایندگان استراماچونی دارید؟ عنوان کرد: بنده، رحمان رضایی و علی خطیر ۳ روز در مذاکره وکیل استراماچونی و پسر او حضور داشتیم و می توانند توضیح بدهند که البته این کار را انجام دادند. از ۱۱ بندی که عنوان شده بود به ۹ بند رسیدیم. ساعت‌ها مذاکره کردیم و بعد از اینکه پیشنهاد ما را پذیرفتند، ما پذیرفتیم ۴۷۰ هزار یورو را در ۳ قسط پرداخت کنیم، و اولین قسط هم با ۱۵۰ هزار یورو پرداخت شد، به غیر از آن قرار شد مجددا ۱۵۰ هزار یورو دیگر و در ۲ قسط  پرداخت شود که ایشان قبول نکرد.

خلیل‌زاده همچنین درباره دستیاران مجیدی عنوان کرد: مجید نامجومطلق به همراه یک دستیار اسپانیایی و بدنساز انگلیسی به تیم استقلال اضافه خواهند شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها