کد خبر : 35344

گفته می‌شود در صورتی که ۳۰۰ هزار دلار قسط دوم به حساب گابریل کالدرون واریز نشود مرد آرژانتینی به ایران برنمی گردد! درست مانند کاری که استراماچونی با استقلال کرد.

به گزارش خبرورزشی، گابریل کالدرون که از زمان حضورش در پرسپولیس ۱۸۷ هزار دلار دریافتی داشت، ششم دی را به‌عنوان آخرین فرصت تعیین کرده بود تا پرسپولیسی‌ها ۱۱۳ هزار دلار دیگر به‌عنوان معوقه قسط اول سرمربی تیم‌شان پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پس از تلاش‌های مدیرعامل این باشگاه معوقه سرمربی این تیم به حسابش در یکی از بانک‌های خارجی واریز شد، اما گابریل کالدرون هنوز شاکی است!

طبق قرار قبلی باشگاه پرسپولیس باید از ژانویه مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به‌عنوان قسط دوم پرداخت می‌کرد که هنوز این مبلغ هنوز به‌حساب مرد آرژانتینی واریز نشده است. یکی از دلایل اصلی دلخوری گابریل کالدرون همین موضوع بوده است که چرا قسط دوم پرداخت نمی‌شود؟!

تعطیلات تیم فوتبال پرسپولیس از یک‌شنبه گذشته آغاز شده است. ضمن آنکه بازیکنان ترکیب اصلی با نساجی قائمشهر و سیدجلال حسینی به صلاحدید کادر فنی از برنامه ریکاوری فردای بازی معاف شدند. گابریل کالدرون پس از پیروزی سرخپوشان، شروع تمرینات را از روز دوشنبه ۱۶ دی اعلام کرد و بازیکنان در این روز باید خود را به مدیر و عوامل فنی تیم معرفی کنند. در حالی که دیروز یک منبع موثق خبر داد ممکن است مرد آرژانتینی در این تاریخ به ایران نیاید! شنیده می‌شود در صورتی که ۳۰۰ هزار دلار قسط دوم به حساب گابریل کالدرون واریز نشود مرد آرژانتینی به ایران برنمی گردد! البته محمدحسن انصاری‌فرد و سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند که هرچه زودتر از طریق اسپانسر این مبلغ را فراهم کرده و به حساب گابریل کالدرون واریز کنند. ماجرای آندره‌آ استراماچونی درس خوبی برای همه باشگاه‌های لیگ برتری ازجمله پرسپولیس شد که از مربی خارجی استفاده می‌کنند. محمدحسن انصاری‌فرد و مدیران پرسپولیس نمی‌خواهند به‌خاطر مشکلات مالی از گابریل کالدرون یک آندره‌آ استراماچونی جدید بسازند!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها