کد خبر : 35339

شاگردان کالدرون در ۳۷ روز باید در ۸ تقابل حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند و با این حساب آن‌ها به طور میانگین در کمتر از هر ۵ روز یک بار بازی می‌کنند.

به گزارش خبرورزشی، برنامه لیگ برتر تا پایان هفته بیست و یکم مشخص شد و پرسپولیس از تاریخ ششم بهمن تا هشتم اسفند با تمامی مدعیان لیگ برتر بازی خواهد کرد. در این میان قرمز‌ها باید در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان بروند.

شاگردان کالدرون در ۳۷ روز باید در ۸ تقابل حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند و با این حساب آن‌ها به طور میانگین در کمتر از هر ۵ روز یک بار بازی می‌کنند. در ادامه بازی‌های پرترافیک و حساس پرسپولیس در این ۳۷ روز را بررسی می‌کنیم:

بازی انتقامی

پرسپولیس اولین شکست لیگ نوزدهم را برابر تراکتور تجربه کرد و ۶ بهمن بهترین زمان برای انتقام‌گیری است. البته تراکتور با رفتن دنیزلی به دور بردن برگشته و با حضور در جمع مدعیان، حریف سرسختی برای پرسپولیس خواهد بود.

رکوردشکنی در آبادان

دومین بازی حساس پرسپولیس ۶ روز بعد از تقابل با تراکتور در آبادان برگزار می‌شود و سرخپوشان تهرانی به مصاف تیمی می‌روند که در خانه بدون شکست است و ۵ برد متوالی هم دارد. پرسپولیس با برد صنعت نفت می‌تواند رکورد بدون شکست ماندن برزیلی‌های آبادان را پایان دهد.

شهرآورد بدموقع

پرسپولیس تنها ۵ روز بعد از بازی آبادان، باید در شهرآورد تهران میزبان استقلال باشد و مهم‌ترین بازی نیم‌فصل دوم لیگ برتر را برگزار کند. کالدرون در حالی شاگردانش را برای این بازی آماده می‌کند که فقط ۵ روز بعد از آن مهم‌ترین بازی لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل را دارد.

ستاره‌های یوونتوس در تهران

پرسپولیس ۲۲ بهمن مهمان الدحیل قطر است و در این بازی از ماریو مانژوکیچ مهاجم سابق یوونتوس در آسیا رونمایی خواهد شد و در کنار بن‌عطیه مدافع سابق یوونتوس به میدان می‌رود.

شارژ روحی

در میان این ترافیک بازی‌های سنگین تقابل با الشارجه امارات در تهران با حضور هواداران شارژ روحی خوبی برای شاگردان کالدرون است و برد این بازی می‌تواند کمک خوبی برای ادامه راه تیم کالدرون باشد.

جنگ خونی در اصفهان

سپاهان در دور رفت پرسپولیس را شکست داد و این بدترین باخت نیم‌فصل اول سرخپوشان بود. از طرفی در آخرین بازی دو تیم در اصفهان خون و خونریزی شده بود و شروع اسفند هم با بازی‌های حساس پرسپولیس ادامه‌دار است و شاید یک بار دیگر شاهد جنگ خونی در اصفهان باشیم.

یحیی‌تایم

پرسپولیس که در یحیی‌تام بازی رفت را باخت، باید در گیر و دار بازی‌های آسیایی از شهر خودرو میزبانی کند و باید دید از یحیی‌تایم جان سالم به در می‌برد؟ این آخرین بازی آن‌ها با مدعیان قهرمانی خواهد بود.

غول مرحله آخر

تقابل با التعاون عربستان در کشور ثالث آخرین بازی سخت پرسپولیس در سال ۱۳۹۸ است و بعد از آن فقط سه بازی نسبتاً راحت لیگ برتر در انتظار پرسپولیس خواهد بود که تاریخ آن‌ها هنوز به طور رسمی اعلام نشده است و اگر کالدرون در این ۸ بازی نتایج لازم را بگیرد، حکم سرمربیگری‌اش در فصل آینده را قبل از آغاز سال جدید خورشیدی امضا کرده است.

بهمن‌ماه با بازی‌های حساس و پرفشار مثل یک بهمن کوهستانی به سمت پرسپولیس در حال حرکت است و اگر کالدرون تیمش را برای این بازی‌ها به سطح آمادگی لازم نرساند، با همین بهمن از پرسپولیس خواهد رفت!

برنامه ۸ بازی آینده پرسپولیس

۶ بهمن: پرسپولیس - تراکتور (لیگ برتر)

۱۲ بهمن: صنعت نفت - پرسپولیس (لیگ برتر)

۱۷ بهمن: پرسپولیس - استقلال (لیگ برتر)

۲۲ بهمن: الدحیل قطر - پرسپولیس (لیگ قهرمانان آسیا)

۲۹ بهمن: پرسپولیس - الشارجه امارات (لیگ قهرمانان آسیا)

۴ اسفند: سپاهان - پرسپولیس (لیگ برتر)

۸ اسفند: پرسپولیس - شهر خودرو (لیگ برتر)

۱۲ اسفند: پرسپولیس - التعاون عربستان (لیگ قهرمانان آسیا)

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها