کد خبر : 35316

سرمربی ایتالیایی استقلال رسما به این تیم برنمی‌گردد.

به گزارش میزان، بعد از حدود ۲۴ روز از قهر و رفتن استراماچونی از استقلال و بعد از بار‌ها مذاکره در کشور‌های مختلف و شنیدن شرط‌های رنگارنگ استرا، بازگشت این مربی به استقلال رسما منتفی شد.

در آخرین دوره مذاکرات طرفین در دوحه قطر، وکیل استراماچونی شروط جدیدی را برای باشگاه استقلال مطرح کرد که پس از جمع‌بندی‌ها، هیئت مدیره با برخی از این شروط موافقت نکرد تا پروژه طولانی بازگشت استراماچونی به استقلال بدون بازگشت این ایتالیایی به ایران تمام شود. البته مسئولان باشگاه تا بامداد امروز (٥شنبه) به استرا مهلت داده بودند اما در نهایت وی جواب ایمیل هیئت مدیره را نداده و حتی مدعی شده است که مذاکره ای در دوحه رخ نداده است. به این ترتیب به نظر می رسد کار استقلال و استرا به بن بست رسیده و تنها عائدی استقلال زمان و ٥ امتیاز از دست رفته است. 

استراماچونی به هر شکل باز هم وارد فاز تازه ای از دعوا شده که به نظر می آید، ماحصلی جز اتلاف وقت برای هواداران نخواهد داشت و مسئولان تیم استقلال باید هرچه زودتر در اندیشه مربی جدید باشند. 

در حال حاضر اولویت مدیران باشگاه استقلال جذب سرمربی خارجی است و ۴ گزینه کارنامه‌دار هم مطرح هستند، در این بین ده بیاسی یکی از جدی ترین گزینه های خارجی استقلال است که وی نیز ایتالیایی بوده،  هرچند شنیده می‌شود که چند گزینه ایرانی مانند مجیدی، پاشازاده، خطیبی و نکونام هم جزو گزینه‌های هدایت آبی‌پوشان قرار دارند.

این در شرایطی است که حدود ۱۶ روز تا آغاز بازی‌های استقلال در نیم‌فصل دوم، جام حذفی و البته مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است و آبی‌پوشان هنوز نمی‌دانند سرمربی تیم آنها چه کسی است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها