کد خبر : 35314

آندره‌آ استراماچونی در واکنش به خبر‌های منتشره در خصوص ملاقات‌هایی که نمایندگان باشگاه استقلال در دوحه با نمایندگان وی انجام دادند گفت: هیچ جلسه‌ای در دوحه به نمایندگی از من انجام نشده است!

آندره‌آ استراماچونی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا ادعای عجیبی را مطرح کرده است؛ ادعایی که به طور حتم با واکنش باشگاه استقلال همراه خواهد شد.

آقای استراماچونی؛ هدف از تماس این بود که در مورد مذاکرات اخیر مابین شما و نمایندگان استقلال در دوحه قطر اطلاعاتی به دست آوریم.

صادقانه متوجه سوال شما نمی‌شوم، باشگاه خواستار ملاقات بود، اما این ملاقات هرگز تایید نشد و اتفاق نیافتاد. من هیچ درخواست دیگری جز قرارداد قبلی به علاوه هزینه‌ها را مطرح نکردم (هزینه پرواز و غیره...) به علاوه بودجه‌ای کم برای تقویت تیم خواستم. این موضوع مربوط به ۱۰ روز قبل است.

هیچ ملاقاتی در دوحه صورت نگرفته است؟

امکان ندارد. می‌توانید تمام سایت‌ها را چک کنید؛ فدریکو پاستورلو برای حضور در مراسم گلدن ساکر اواردز طی ۵ روز گذشته در دبی بوده است و فردا هم به ایتالیا بر می‌گردد.

شرایط در حال حاضر چطور است؟ منظورمان شرایط ادامه همکاری با استقلال است؛ می‌توانیم این خبر را منتشر کنیم که هیچ مذاکره‌ای در دوحه صورت نگرفته است؟

هیچ اعلامیه یا بیانیه‌ای ندارم بنابراین همچون گذشته به من احترام بگذارید همان‌طور که من این کار را می‌کنم. اما تایید می‌کنم که هیچ جلسه‌ای در دوحه به نمایندگی از من انجام نشده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها