کد خبر : 35193

آخرین اخبار از مذاکرات مسئولان باشگاه استقلال با وکیل استراماچونی حکایت از تاخیر در تایید قرارداد توسط طرف ایتالیایی دارد.

به گزارش میزان، در شرایطی که حدود ۴۸ ساعت از حضور خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال و رحمان رضایی و البته علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال در دوحه قطر می‌گذرد، همچنان هواداران و البته رسانه‌ها در انتظار اخبار تکمیلی از این مذاکرات هستند. 

بر همین اساس و به گفته یکی از منابع آگاه، کار تیم مذاکره کننده تا حدودی به پایان رسیده است و بندهای قرارداد هم با توافق دوطرفه و البته انعطاف قابل توجه نمایندگان استقلال تهیه شده و در اختیار وکیل استراماچونی قرار گرفته است. با این حال نمایندگان باشگاه استقلال از شب گذشته در انتظار تایید و نظر نهایی استراماچونی و البته پاستورلا مدیر برنامه‌های وی هستند. 

گفته می‌شود که این تاییدیه ابتدا قرار بود تا شب گذشته به دست مسئولان باشگاه برسد اما همچنان آنها در انتظار تایید این پیش‌نویس هستند. البته مسئولان مذاکره کننده هم مجبور شدند با توجه به این تاخیر بلیت برگشت را یک شب به تاخیر انداخته و امشب به ایران بازگردند. 

جالب است که تاکنون تمامی هزینه‌های مربوط به اقامت و حتی رفت و برگشت توسط اسماعیل خلیل‌زاده پرداخت شده و وی حتی از دوحه هم کارهای مربوط به پرداخت مطالبات بازیکنان را انجام داده تا مشکلی در این خصوص برای استقلال بوجود نیاید. 

به هر شکل ممکن به نظر می‌رسد طی ساعات آینده خبر توافق یا عدم توافق نهایی منتشر شود و در صورت عدم توافق سرمربی ایرانی استقلال که به احتمال زیاد همان فرهاد مجیدی یا گزینه‌ سرشناس دیگر باشد، به هواداران و بازیکنان معرفی شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها