کد خبر : 35186

به نظر می رسد در کنار گمانه زنی‌هایی که برای لیست ورودی تیم استقلال می‌شود و روندی که مدیران این باشگاه نشان داده‌اند حتی بدون سرمربی هم می‌توانند برای لیست ورودی تصمیم گیری و به مرحله اجرا برسند، نکته مهم دیگر نگاه و توجه به لیست خروجی است که هواداران در نظر دارند تا با بازیکنانی که قرار است در زمستان این تیم را ترک کنند هم آشنا شوند.

به گزارش ایلنا، نیم فصل اول لیگ نوزدهم برای دو عنصر هجومی استقلال به شکل ایده آلی به پایان نرسید و مصدومیت بزرگ آنها می‌تواند تا پایان فصل محسن کریمی و داریوش شجاعیان را از ترکیب دور نگه دارد. هر دو بازیکن به علت پارگی و عمل جراحی از ناحیه رباط صلیبی زانو فعلا در مرحله درمان هستند و شرایط مناسبی برای بازگشت به زمین مسابقه پیدا نکرده‌اند. امر بسیار طبیعی است تا با خروج نام این دو بازیکن در ابتدای فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال رو به رو شویم.

مرتضی تبریزی این فصل از مسابقات در مجموع ۱۱ بازی برای استقلال به میدان رفته اما حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است. این مهاجم آمار موفقیت آمیری در استقلال نداشته تا شایعاتی فراوانی پیرامون آینده او شکل بگیرد. از قرارداد تبریزی تنها ۶ ماه باقی مانده و او می‌تواند به پیشنهادهای موجود جواب مثبت بدهد. پیش بینی می‌شود باشگاه در نظر داشته باشد تا او را با یک بازیکن دیگر از لیگ ایران معاوضه کند.

دو بازیکن دیگری که احتمال بیشتری می‌رود تا در لیست خروجی استقلال حضور داشته باشند سینا خادم پور و میلاد باقری هستند. باقری در این فصل حتی یک مسابقه هم برای استقلال بازی نکرده و دلیل غیبت او حتی در لیست‌های ۱۸ نفره هم مشخص نیست. از طرف دیگر خادم پور جوان با ۲۲ سال سن کمتر از سایر بازیکنان هم پستی‌اش مورد توجه قرار گرفته است و شاید دوباره او با قرارداد قرضی به تیم دیگری منتقل شود. او پیش از این با قرارداد قرضی از استقلال در تیم نفت تهران حضور داشت.

دروازه بان سابق استقلال خوزستان که به عنوان تنها جانشین سیدحسین حسینی روی نیمکت استقلال حضور دارد اگرچه فصل گذشته در ۱۶ بازی رسمی به میدان رفته بود این فصل فقط برای پر کردن جای یک بازیکن نیمکت نشین در لیست حضور داشته و قابل پیش بینی است که با انتقال او به یک تیم دیگر این تیم یک دروازه بان باتجربه را به خدمت بگیرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها