کد خبر : 35184

عدم اطلاع‌رسانی از سوی مسئولان باشگاه استقلال درباره مذاکره با وکیل آندره‌آ استراماچونی ابهامات زیادی برای هواداران این تیم به وجود آورده است.

به گزارش تسنیم، در حالی که دو روز از مذاکرات نمایندگان استقلال با وکیل آندره‌آ استراماچونی می‌گذرد، اما باشگاه استقلال هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در این باره انجام نداده است.

باشگاه استقلال پنجشنبه هفته گذشته رسما از پایان همکاری با استراماچونی خبر داد. پس از این ماجرا فرهاد مجیدی نیز از هدایت آبی‌پوشان انصراف داد تا شرایط باشگاه بحرانی‌تر از گذشته شود. یک روز بعد، اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که علی خطیر معاون ورزشی پیشین این باشگاه مأمور مذاکره با استراماچونی شده است. خلیل‌زاده شنبه همراه رحمان رضایی راهی دوحه قطر شد تا به همراه خطیر در جریان مذاکره با وکیل استراماچونی قرار بگیرد، اما دو روز از مذاکرات گذشته و مشخص نیست که در جریان این مذاکرات چه گذشته و روند آن چطور بوده است.

عدم اطلاع‌رسانی از سوی باشگاه استقلال ابهامات زیادی را بوجود آورده است. این باشگاه شب گذشته به شایعه توافق با استراماچونی واکنش نشان داد و از هواداران خواست که به شایعات توجه نکنند. این واکنش نشان می‌دهد که روند مذاکرات مثبت نبوده است. تنها واکنش باشگاه استقلال به مذاکره با استراماچونی همین بوده و در سایر موارد سیاست سکوت و عدم اطلاع رسانی را در پیش گرفته است. اگر چه استقلالی‌ها در این باره سکوت کرده‌اند اما ظاهراً قصد دارند باز هم منتظر این مربی بمانند و تا ابد چشم انتظار حضور او در ایران باشند که اگر اینگونه نبود یک روز پس از اعلام پایان همکاری، از مذاکره دوباره با این مربی سخن نمی‌گفتند.

استراماچونی 17 آذرماه ایران را ترک کرد و اکنون بیست‌وسه روز است که مسئولان استقلال نتوانسته‌اند تکلیف نیمکت تیم‌شان را مشخص کنند. در هفته‌های گذشته آنقدر حرف و حدیث‌هایی در خصوص بازگشت استراماچونی مطرح شده که کسی نمی‌تواند متوجه شود باشگاه استقلال حقیقت را می‌گوید یا سرمربی ایتالیایی.

بازی فرسایشی مذاکرات استقلال و استراماچونی در شرایطی ادامه دارد که تمرینات آبی‌پوشان باید از روز گذشته آغاز می‌شد، اما باشگاه استقلال اعلام کرد که تاریخ آغاز تمرینات به مشخص شدن نتیجه مذاکرات با استراماچونی بستگی دارد. این در حالی است که آبی‌پوشان باید 27 دی‌ماه در هفته هفدهم لیگ برتر در اهواز با فولاد بازی کنند و 4 روز دیگر در مرحله اول پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها