کد خبر : 35170

عالیشاه چند پیشنهاد خوب از تیم‌های لیگ برتری دارد، اما شنیده‌های «فرهیختگان» حاکی از آن است که او با مربیان شهرخودرو صحبت کرده است.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، وقتی به‌عنوان یک جوان ناشناخته با اعتماد علی دایی به پرسپولیس پیوست، هرگز تصورش را نمی‌کرد روزی کاپیتان سوم این تیم باشد.

او بارها بازوبندی را بسته که پیش از این روی بازوی احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی دایی بسته شده بود. عالیشاه اما راه بزرگان را ادامه نداد و بارها با حاشیه‌سازی‌های متعدد، مورد غضب قرار گرفت. هواداران پرسپولیس و تراکتور به خاطر دارند که عالیشاه در رفت و برگشت به تیم‌های سرخ‌پوش تهران و تبریز چگونه بخش زیادی از سکوها را از دست داد و حتی دل برانکو نیز هرگز با او صاف نشد.

جدایی برانکو و حضور گابریل کالدرون در راس کادرفنی پرسپولیس، فرصتی برای عالیشاه بود تا دوباره به اوج بازگردد و فیکس شود. او اما راه گذشته را ادامه داد و پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن با سیامک نعمتی درگیر شد تا مورد غضب کالدرون قرار بگیرد و از لیست 18 نفره هم کنار برود تا بازیکنی که گفته می‌شد درصورت تمدید قرارداد با برانکو، راهی تیم دیگری خواهد شد، این‌بار در حضور کالدرون تصمیم جدی برای تغییر بگیرد و راهی تیم دیگری شود.

زمزمه‌های حضور عالیشاه در لیست مازاد البته از مدتی قبل مطرح شده بود، اما نه کالدرون آن را تایید می‌کرد و نه عالیشاه علاقه‌ای به صحبت در این‌باره داشت. امید البته طی یک واکنش اینستاگرامی اعلام کرد تلاشش را خواهد کرد تا جایی در تفکرات کالدرون باز کند که ظاهرا ناموفق بود. کالدرون اما در یک برنامه تلویزیونی علنا اعلام کرد که عالیشاه می‌خواهد به‌عنوان وینگر راست بازی کند ولی در این پست دیگران اولویت دارند و این یعنی او باید تیم جدیدی پیدا کند.

مقصد کجاست؟

عالیشاه چند پیشنهاد خوب از تیم‌های لیگ برتری دارد، اما شنیده‌های «فرهیختگان» حاکی از آن است که او با مربیان شهرخودرو صحبت کرده و با وجود اینکه مالک باشگاه فعلا این خبر را تایید نکرده، اما احتمالا با آغاز فصل نقل‌وانتقالات امید راهی این تیم خواهد شد. شهرخودرو البته شرایط را برای حضور عالیشاه هم آماده کرده و فرشاد محمدی‌مهر را می‌توان نخستین جدا‌شده قطعی این تیم دانست و به این ترتیب شرایط فیکس شدن عالیشاه در شهرخودرو فراهم شده است.

محمدی‌مهر که روزهای درخشانی را با پارس جنوبی پشت‌سر گذاشته بود درنهایت همراه با میثم تیموری راهی استقلال شد، اما حضور در پایتخت برای او بدیمن بود و او نتوانست تاثیرگذاری‌اش در پارس جنوبی را تکرار کند. درنهایت هم بعد از جلسه‌ای با استراماچونی تصمیم به جدایی گرفت و راهی شهرخودرو شد تا زیرنظر یحیی گل‌محمدی، خاطرات جم را زنده کند، اما شکست سهم تلاش دوباره او بود. به هر ترتیب از پارس جنوبی به‌عنوان مقصد بعدی محمدی‌مهر یاد می‌شود، البته اگر او در مسیر مشهد به جم تصمیم به تغییر نداشته باشد و پیشنهاد بهتری دریافت نکند.

* نویسنده: محمد آقایی‌فرد

ارسال نظر

دیگر رسانه ها