کد خبر : 35168

در شرایطی که بحث ادامه یا توقف همکاری باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون داغ شده، مسائل جدیدی در این مورد رقم خورده است.

به گزارش خبرورزشی، از سوی باشگاه با ۷، ۸ نفر از بازیکنان تماس‌هایی گرفته شد تا نظر آن‌ها در خصوص این اتفاقات و صحبت‌های سرمربی تیم را جویا شوند. همه این بازیکنان روی این موضوع تأکید داشتند که در مسائل فنی کاملاً تابع کادر فنی و سرمربی تیم هستند، اما خود را تحت قرارداد باشگاه می‌دانند و از این رو، باشگاه است که باید در مورد آینده تیم تصمیم‌گیری کند. هر کس سرمربی باشد، بازیکنان مأموریت دارند تا با تمام توان در مسائل تاکتیکی و فنی او همکاری داشته باشند و باشگاه است که در مورد همکاری با کادر فنی، اختیار تام دارد.

وقتی مدیران باشگاه، نظر بازیکنان را فهمیدند، به گابریل کالدرون پیام دادند که مثل همیشه از او حمایت می‌کنند و قرار نیست اتفاق دیگری رخ دهد. او قرارداد دارد و همان‌طور که باشگاه تا به حال در مورد همه بند‌های قرارداد، با کادر فنی همکاری کرده، سرمربی و دستیارانش نیز باید طبق قرارداد برگردند و بدون هیچ شرط جدیدی، کارشان را دنبال کنند. آن‌ها وظایف مشخصی دارند و نباید برای مدیران و همکاران باشگاه تعیین تکلیف کنند. این آخرین اتفاق در مورد آینده پرسپولیس است.

کالدرون اگر می‌خواهد در پرسپولیس بماند، باید با این موضوع کنار بیاید؛ همان‌طور که باشگاه در حیطه فنی ورود نمی‌کند، او هم نباید وارد حیطه مدیریتی شود. حالا باید دید آیا گابریل می‌پذیرد با ابقای مدیرانی که خواهان حذف آن‌ها بود، کنار بیاید و برگردد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها