کد خبر : 34673

یکی از مدیران کنونی استقلال براساس کار تجاری که انجام می‌دهد چک برگشت خورده‌ای دارد و در آستانه دستیگیری است.

به گزارش خبرورزشی،  استقلال در هفته‌های اخیر اتفاقات حاشیه‌ای بسیار زیادی را تجربه کرده است. از ۲ هفته قبل که استراماچونی به نشانه اعتراض تهران را به مقصد رم ترک کرد، حاشیه‌های استقلال آغاز شد و قضیه همچنان ادامه پیدا کرده است. البته علاوه بر قضایای مربوط به سرمربیگری دیروز شنیدیم حاشیه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند کل مجموعه را دوباره در تیررس رسانه‌ها قرار بدهد.

برگشت خوردن چک ۲۵ میلیونی

داستان از این قرار است که یکی از مدیران کنونی استقلال براساس کار تجاری، یک فقره چک به ارزش ۲۵ میلیون تومان به طرف مقابل (که اتفاقاً او هم دوستان فوتبالی زیادی دارد) می‌دهد، اما بنابر دلایلی چک فوق پاس نمی‌شود و مذاکرات هم ثمری نمی‌دهد تا سرانجام چک برگشت می‌خورد و کار به مراجع قانونی می‌کشد. این آقا به موازات همین کش و قوس در استقلال نیز پست می‌گیرد و داستان ادامه پیدا می‌کند. حالا کار به جایی رسیده که پول هنوز پرداخت نشده و اختلافات به قوت خودش باقی است.

جلبش می‌کنم

همان‌طور که گفتیم، طلبکار مذکور خودش رفقای فوتبالی فراوانی دارد که اتفاقاً تعدادی از آن‌ها هم استقلالی‌اند. او در رابطه با چک فوق و پاس نشدن آن به دوستان فوتبالی‌اش گفته است: اگر چک تا آخر هفته پول شود که هیچ، ولی در غیر این صورت چاره‌ای ندارم جز اینکه حکم جلب بگیرم و از طریق قانونی طلبم را زنده کنم. اگر حکم جلب بگیرم دیگر برایم مهم نیست که او را در داخل مجموعه تیم و باشگاه جلب کنم یا محلی دیگر. من این همه صبر کرده‌ام و به پولم نرسیده‌ام بنابراین اگر قضیه رسانه‌ای شود هم اهمیتی برایم ندارد، چون خیلی وقت است که دنبال پولم هستم، ولی به آن نرسیدم. مشهور بودن و صاحب سمت بودن یک نفر باعث نمی‌شود تا از زیر بار پرداخت بدهی‌اش شانه خالی کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها