کد خبر : 33496

احتمال بازگشت بازیکن دیگری که پرسپولیس را در شرایط سخت تنها گذاشت قوت گرفته است.

به گزارش پارس فوتبال ، یکی از بازیکنانی که در دوران برانکو ایوانکوویچ عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد صادق محرمی بود.

صادق محرمی در پرسپولیس آنقدر خوب و تاثیر گذار ظاهر شد که برانکو او را به رامین رضاییان آماده و باکیفیت ترجیح داد و در نهایت رضاییان چاره ای جز جدایی از سرخ پوشان نداشت.

صادق محرمی به جایگاهی ثابت در ترکیب تیم برانکو رسید و آنقدر خوب بازی کرد که دیگر کسی جای خالی رامین رضاییان را احساس نکرد.

محرمی مورد توجه دینامو زاگرب قرار گرفت و در نهایت در شرایطی که سرخ پوشان از جذب جایگزین او ناتوان بودند راهی لیگ کرواسی شد اما او هم مانند فرشاد احمدزاده و وحید امیری نتوانست در خارج از پرسپولیس عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در تیمش به ندرت فرصت بازی به او می رسد.

صادق محرمی در لیگ کرواسی نتوانسته که عملکرد خوبی از خود نشان دهد و به احتمال خیلی زیاد در فهرست فروش این باشگاه قرار گیرد و انتخاب نخست او بازهم پرسپولیس خواهد بود که این روزها در سمت راست خود مشکلات جدی دارد.

کالدرون از عملکرد مهدی شیری راضی نیست. این بازیکن در کارهای دفاعی بسیار خوب است اما به ندرت در کارهای هجومی شرکت می کند و همین باعث شده تا کالدرون گاهی اوقات او را تعویض و یا نیمکت نشین کند.

بعید نیست که با توجه به عملکرد ضعیف شیری در فصل جاری و نیمکت نشینی ماهینی بار دیگر شاهد حضور محرمی در پرسپولیس باشیم تا سومین بازگشت هم برای سرخ پوشان رقم خورد.

امیری و فرشاد احمدزاده در سخت ترین شرایط تیم را تنها گذاشتند و نتوانستند در فوتبال اروپا عملکرد خوبی از خود نشان دهند. آنها وقتی پرسپولیس را ترک کردند بسیار آماده و سرحال بودند اما زمانی که به تیم برگشته اند از آمادگی سابق برخوردار نیستند و ممکن است که صادق محرمی هم چنین شرایطی داشته باشد.

پرسپولیس در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و در ۱۱ بازی چهار بار تن به شکست داده و با صدر جدول رده بندی ۴ امتیاز اختلاف دارد.

شاگردان کالدرون در هفته سیزدهم در اصفهان به مصاف ذوب آهن خواهند رفت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها