کد خبر : 33412

از قرار معلوم اخبار اخیر مبنی بر فسخ قرارداد مارک ویلموتس و حضور برانکو روی نیمکت ایران، برای ملی‌پوشان رضایت‌بخش است.

به گزارش خبر ورزشی ، ویلموتس در این مدت آنقدر بد عمل کرده که همه ملی‌پوشان به شدت از او ناراضی هستند. البته قاعدتاً فدراسیون فوتبال باید ناراضی باشد ولی به هر حال اینکه بازیکنان از کار با یک مربی راضی باشند یا نه، نکته مهمی است. باخبر شدیم فدراسیون فوتبال هم به همین دلیل سر وقت بازیکنان رفته و از آن‌ها درباره ویلموتس سؤال پرسیده است. سؤالات هم بیشتر حول و حوش مسائل فنی و همین‌طور مدیریت سرمربی بوده است. بازیکنان هم چندان خوب درباره این مربی حرف نزده‌اند.

در دوران کی‌روش یکی از دلایل موفقیت تیم ملی این بود که بازیکنان به شدت او را قبول داشتند و در واقع مدیریت و مشاوره‌های فوق العاده کارلوس باعث شده بود هر کدام در جایگاه خود پیشرفت داشته باشند. هر چند برانکو با کی‌روش مشکل داشت و کلاً در دوره‌ای بازیکنان نسبت به او بدبین بودند ولی حالا که بحث حضور مربی کروات در تیم ملی مطرح شده، با توجه به عملکرد ویلموتس، بازیکنان به شدت راضی هستند. در همین ارتباط با برخی از ستاره های اصلی تیم ملی درباره فسخ قرارداد ویلموتس و حضور برانکو صحبت کردیم که نتیجه حرف‌ها یکی بود:

«از ویلموتس خیلی بهتر است.»

این یعنی تیم ملی به خوبی حضور برانکو را پذیرفته و همه چیز برای حضور او مهیاست.

برانکو هر چند با بعضی از بازیکنان در گذشته مشکل داشت، اما حالا ارتباط خوبی با همه آن‌ها دارد. حداقل ستاره های اصلی نشان می‌دهند مشکلی بین‌شان وجود ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها