کد خبر : 33331

شیث رضایی مصاحبه‌های یکی دو خطی‌اش هم حاوی جملاتی است که جنجال درست می‌کند ، چه برسد به جدیدترین مصاحبه طولانی و طوفانی اش علیه علی دایی و افشین قطبی !

به گزارش آی اسپورت  ، شیث رضایی در یک مصاحبه طولانی حرف‌های بامزه‌ای زده است. او البته مصاحبه‌های یکی دو خطی‌اش هم حاوی جملاتی است که جنجال درست می‌کند و می‌توانید حساب کنید که از دل این مصاحبه طولانی چه سوژه‌هایی در می‌آید!

شیث مثل همیشه ادعاهایی عجیب درباره علی دایی مطرح کرده که احتمالا مثل همیشه با سکوت او مواجه خواهد شد.

شیث رضایی مدعی شده که دایی از او خواسته تا برایش خبرچینی کند اما او این کار را نکرده و این یکی از دلایلی بوده که باعث شده تا رابطه آنها خوب نباشد و البته بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم به همین دلیل از او گرفته شد!

او هر بار قصه تازه‌ای از مشکلاتش با دایی سر هم می‌کند و تحویل رسانه‌ها می‌دهد. آنقدر که آدم فکر می‌کند دایی در تمام دوران مربیگری‌اش در پرسپولیس درگیر شیث بوده است!

کاملا مشخص است که شیث با پررنگ جلوه دادن اختلافاتش با علی دایی به دنبال مطرح کردن خودش است اما خب هرگز به هدفش نرسیده چرا که دایی هیچ وقت جواب او را نداده است.

یکی دیگر از بخش‌های جالب مصاحبه شیث هم جایی است که می‌گوید:

«من در دوره‌ای در پرسپولیس بودم که شرایط خیلی سخت بود. بازیکنان تاپی کنارم نبودند. خیلی مهم است که بازیکنان کناری آنقدر آماده باشند که شما را به سمت جلو ببرند. هر بازیکنی دوست دارد در این پرسپولیس بازی کند اما غصه‌اش را نمی‌خورم و به تیمم افتخار می‌کنم.»

البته در این که آن تیم پرسپولیس تیم پرمهره‌ای نبود شکی نیست اما ماجرا این جاست که خود شیث هم آش دهان‌سوزی نبود و دقیقا یکی از همان بازیکنان معمولی آن تیم بی‌مهره پرسپولیس بود. اصلا دلیل ضعف پرسپولیس در آن مقطع همین بازیکنان معمولی بودند که شیث هم یکی از آنها بود ، اما این ستاره ( البته در امر یاغی گری و خبرسازی)  جوری حرف می‌زند که انگار خودش خیلی سرتر از دیگر بازیکنان پرسپولیس در آن سال‌ها بود و قربانی ضعف همبازیانش شد و به حقش نرسید! اما واقعیت این است که اگر شیث امروز در پرسپولیس بود، حتی در تیم دوم هم جایی نداشت و احتمالا باید با تیم‌های امید و جوانان باشگاه تمرین می‌کرد!

البته صحبت های عجیب شیث رضایی تنها به علی دایی محدود نمی شد و در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص افشین قطبی هم اظهارات عجیب و غریبی مطرح کرد ، از جمله اینکه اگر اسلحه ای با یک فشنگ داشت حتما یک فشنگ را برای افشین قطبی خرج می‌کرد !

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها