کد خبر : 33205

دیروز دقیقا اتفاقی در ورزشگاه نقش جهان افتاد که فصل قبل برعکس آن در همین ورزشگاه رخ داده بود.

به گزارش ورزش سه، سپاهان در بازی برابر استقلال تا ثانیه های پایانی خود را برای اولین شکست فصل آماده می کرد، آبی ها با دو گل دیاباته و قائدی با نتیجه 2 بر یک از طلایی پوشان اصفهانی جلو بودند و روند بازی طوری نبود که سپاهان بتواند گل تساوی را وارد دروازه استقلال کند.

اما در دقیقه 95 شوت سرکش امید نورافکن از بین پای غفوری و عارف غلامی عبور کرد و وارد دروازه استقلال شد تا امیرقلعه نویی و شاگردانش اینچنین در ورزشگاه نقش جهان جشن شادی برپا کنند.

این دقیقا شبیه اتفاقی بود که فصل قبل در ورزشگاه نقش جهان برای استقلال رخ داد، در این بازی استقلال یک گل سالم زد که زاهدی فر که اتفاقا قضاوت بازی دیروز را هم بر عهده داشت مردود اعلام کرد اما در دقیقه 97 بازی این آیاندا پاتوسی بود که یک تنه خط دفاع سپاهان را به هم ریخت و گل برتری آبی پوشان را زد.

بعد از این بازی بازیکنان استقلال در ورزشگاه نقش جهان جشن شادی برپا کردند که البته امیرقلعه نویی در نشست مطبوعاتی به طعنه گفت «طوری خوشحالی کردند انگار قهرمان آسیا شده اند.»

حالا درست همین اتفاق در بازی دیروز هم رخ داد، جایی که گل دقیقه 95 امید نورافکن اینچنین نیمکت سپاهان و البته امیرقلعه نویی را از خود بی خود کرد، شادی که در پایان بازی هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم را سرمست از کسب یک امتیاز بازی کرد.

حالا اتفاقی که در بازی دیروز افتاد احتمالا امیرقلعه نویی را متوجه لذت گل دقیقه پایانی، آن هم گلی که منجر به پیروزی یا فرار از شکست بشود کرده است و شاید او حالا شادی زاید الوصف شفر و شاگردانش را در بازی سال گذشته بیشتر درک کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها