کد خبر : 33194

نیمه دوم دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال با حاشیه‌های زیادی به پایان رسید

به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵ و در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند. این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

بعد از پایان نیمه اول، بازیکنان و سرمربی استقلال به سمت داور رفتند و به او اعتراض کردند. در ادامه از طرف تماشاگران استقلال به داور و از طرف هواداران سپاهان به بازیکنان استقلال فحاشی شد.

در نیمه دوم مسابقه و بعد از برخورد توپ به دست کی‌روش در محوطه سپاهان، کادر فنی استقلال و بازیکنان استقلال بار دیگر به شدت به تصمیم داور مبنی بر اعلام نکردن پنالتی، اعتراض کردند. از طرفی نیمکت نشینان سپاهان نیز به خاطر هجوم استقلالی‌های به سمت داور، به داور چهارم معترض شدند. در این بین فحاشی علیه داور از سوی هواداران استقلال بالا گرفت و آن‌ها اشیایی نیز به سمت زمین پرتاب کردند.

این اتفاقات در حالی رخ داد که قبل از شروع مسابقه بازیکنانی از هر دو تیم به سمت نیمکت‌های حریف رفتند و با اعضای تیم‌های پیشین خود دیدار و خوش و بش کردند.

زمانی که سیاوش یزدانی، مدافع استقلال به دلیل مصدومیت روی زمین افتاد، پزشک استقلال به سرعت به درون زمین رفت که این کار او باعث شد تا داور از او بخواهد از زمین بیرون برود و با اجازه او دوباره به زمین برگردد.

برخلاف یک قاعده معمول در فوتبال، امید نورافکن که به تیم پیشین خود یعنی استقلال گل زد به سمت قلعه‌نویی رفت و خوشحالی زیادی کرد. او بعد از پایان مسابقه هم به سمت استراماچونی رفت و با او هم خوش و بش کرد.

بعد از پایان مسابقه نیز اعضای تیم استقلال به داوری اعتراض کردند. همچنین بار دیگر هواداران سپاهان به بازیکنان استقلال که زمین مسابقه را ترک می‌کردند، فحاشی کردند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها