کد خبر : 33187

بدترین خط حمله استقلال محصول مشترک علیرضا منصوریان و شفر است که روی هم در ۱۱ هفته فقط ۶ گل زدند!

به گزارش پارس فوتبال ، در گزارش پیش رو نتایج استقلال در ۱۱ هفته ابتدایی تاریخ لیگ برتر را مشاهده می کنید تا اهمیت رکوردزنی استراماچونی بیشتر مشخص شود. این می‌تواند اولین رکورد گلادیاتور ایتالیایی باشد، اما با نمایش دلچسب آبی‌پوشان در هفته‌های اخیر، بعید است آخرین رکورد باشد.

بهترین خط حمله

اگر بهترین خط حمله تا هفته دهم را قرار بود بررسی کنیم، تیم پورحیدری در لیگ سوم بهترین خط حمله را داشت که ۲۲ گل در ۱۰ هفته به ثمر رساند، اما هفته یازدهم شرایط متفاوت می‌شود، چون تیم پورحیدری هفته یازدهم گل نزد، اما تیم لیگ هشتم قلعه‌نویی در هفته یازدهم پاس همدان را ۴ تایی کرد و تیم استراماچونی هم با ۲ گلی که به نساجی زد، رکوردش به تیم قلعه‌نویی در هفته یازدهم رسید.

بدترین خط حمله

بدترین خط حمله استقلال محصول مشترک علیرضا منصوریان و شفر است که روی هم در ۱۱ هفته فقط ۶ گل زدند!

بهترین شروع

بهترین شروع ۱۱ هفته استقلال به لیگ ششم بازمی‌گردد. زمانی که مرفاوی روی نیمکت آبی‌پوشان تهرانی می‌نشست و تیمش در ۱۱ هفته ۲۴ امتیاز کسب کرد.

بدترین شروع

ضعیف‌ترین خط حمله استقلال در لیگ هفدهم ضعیف‌ترین شروع آبی‌پوشان را رقم زد و آن‌ها در ۱۱ هفته فقط ۱۲ امتیاز دشت کردند تا بدترین شروع تاریخ استقلال در ۱۱ هفته ابتدایی رقم بخورد.

استرا مانند فرمانده گلادیاتور‌ها تیمش را بی‌رحم بار آورده و فعلاً بهترین خط حمله لیگ برتر را دارد، اما برای ثبت رکورد بهترین خط حمله تاریخ لیگ برتر کار سختی پیش رو دارد، چون در لیگ هشتم که رکورد ۷۰ گل زده ثبت شد، لیگ برتر ۱۸ تیمی بود و حالا استرا در ۴ بازی کمتر باید به رکورد قلعه‌نویی برسد. در ادامه جدول تعداد گل‌های زده و امتیازات کسب شده استقلال در ۱۱ هفته ابتدایی تاریخ لیگ برتر را می‌بینید.

لیگ

بازی

گل زده

امتیاز

لیگ اول

۱۱

۱۸

۲۱

لیگ دوم

۱۱

۱۶

۱۶

لیگ سوم

۱۱

۲۲

۱۸

لیگ چهارم

۱۱

۱۷

۱۹

لیگ پنجم

۱۱

۱۴

۲۱

لیگ ششم

۱۱

۱۵

۲۴

لیگ هفتم

۱۱

۱۵

۱۴

لیگ هشتم

۱۱

۲۳

۱۸

لیگ نهم

۱۱

۱۷

۲۲

لیگ دهم

۱۱

۲۰

۲۰

لیگ یازدهم

۱۱

۲۰

۲۳

لیگ دوازدهم

۱۱

۱۱

۲۲

لیگ سیزدهم

۱۱

۱۵

۲۰

لیگ چهاردهم

۱۱

۱۹

۲۱

لیگ پانزدهم

۱۱

۱۹

۲۲

لیگ شانزدهم

۱۱

۱۳

۱۵

لیگ هفدهم

۱۱

۶

۱۲

لیگ هجدهم

۱۱

۹

۱۵

لیگ نوزدهم

۱۱

۲۳

۲۱

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها