کد خبر : 33117

چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می‌کند؟

به گزارش پارس فوتبال ، گابریل کالدرون، پس از برد مقابل نفت آبادان در جام‌حذفی اعلام کرد جونیور براندئو مهاجم برزیلی این تیم دیگر در لیست او نخواهد بود که این مسئله شائبه جدایی این مهاجم را تقویت کرد. با وجود این اظهارات از سوی کالدرون، اما جونیور دیروز هم در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به انجام تمرینات زیرنظر کادر فنی پرداخت. شرایط این مهاجم برزیلی به گونه‌ای است که جدایی او از جمع سرخپوشان قطعی است. مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا با هزینه کمی قرارداد این بازیکن را که گفته می‌شود به‌نوعی گران‌ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است، فسخ کنند.

اما چرا جونیور براندائو با وجود آگاه شدن از تفکر کالدرون و خروج از لیست بازیکنان مد نظر سرمربی باز هم در تمرینات شرکت می‌کند؟ دلیل آن را باید در این نکته جست‌وجو کرد که جونیور براندائو نمی‌خواهد بهانه دست باشگاه پرسپولیس بدهد. او به توصیه مدیر برنامه‌هایش در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده و هر روز هم از حضورش عکس و مدرک جمع می‌کند. مهاجم برزیلی و مدیربرنامه‌هایش خوب می‌دانند غیبت در تمرینات پرسپولیس می‌تواند به قیمت از دست دادن مبلغ دستمزد او تمام شود. بد نیست یادآوری کنیم باشگاه پرسپولیس که جونیور را به صورت قرضی از تیم لودوگورتس بلغارستان گرفته در همان بدو امر ۱۵۰ هزار یورو نقد به این مهاجم بی‌کیفیت پرداخت کرده است. مبلغ کل قرارداد او با پرسپولیس برای یک فصل ۵۰۰ هزار یورو است که ۳۵۰ هزار یورو از آن باقی‌مانده است. جونیور هم در تمرینات شرکت می‌کند که به این ۳۵۰ هزار یورو برسد. چه گابریل کالدرون خوشش بیاید و چه نیاید!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها