کد خبر : 33074

سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آغاز کردند. شروع تمرین برای حدود ۲۰ دقیقه در سالن بدنسازی انجام شد. تعدادی از بازیکنان به دلیل آلوده بودن هوا از ماسک استفاده کردند.

به گزارش پارس فوتبال ، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه آغاز کردند.

این تمرین پس از آن بود که سرمربی در جلسه فنی، ضمن آنالیز عملکرد حریف پیش رو و خود تیم، نکات مورد نظر خود را به بازیکنان گوشزد کرد.

شروع تمرین برای حدود ۲۰ دقیقه در سالن بدنسازی انجام شد.

بازیکنان در ادامه، وارد زمین تمرین شدند در حالی که به ناچار باید تمرین خود را در هوای بسیار آلوده انجام دهند تا روند آماده سازی مختل نگردد. به همین دلیل تعدادی از بازیکنان از  ماسک استفاده می‌کردند‌.

تمرین با پاسکاری‌های کوتاه آغاز شد. پس از آن حمل توپ به سمت دروازه و شوتزنی در دستور کار بود.

مرحله بعدی تمرین نیز به شوتزنی در دو گروه و دو دروازه اختصاص یافت.

در بخش دیگر تمرین امروز، بازیکنان در کارهای ترکیبی، ارسال از جناحین و گلزنی شرکت کردند.

سپس بار دیگر از سوی کادر فنی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه تنیس فوتبال را در برنامه داشتند و گروه دیگر هم حمله به دروازه را با انتقال نکات لازم از سوی کادر فنی انجام دادند.

تمرین امروز پنجشنبه با سرد کردن بدن‌ها به پایان رسید و بازیکنان راهی رختکن شدند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا جمعه، آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر نساجی مازندران را از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌کنند. اعضای تیم پس از صرف ناهار در ورزشگاه، راهی هتل اوین محل برگزار اردوی پیش از بازی خواهند شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها