کد خبر : 33071

برخلاف تصورات، اختلاف برانکو و رامین به آن اندازه که گفته می شود حاد نیست.

به گزارش خبرورزشی، رامین رضاییان و برانکو؛ شاید تصور کنید در یک قلمرو نمی‌گنجند. مربی کروات روزی روزگاری در پرسپولیس گفت رامین رضاییان را نمی‌خواهد. نخواستن او باعث شد تا رامین بی‌تیم شود و از ایران برود. رامین و برانکو با قهر از هم جدا شدند. ماجرا از روزی شروع شد که رامین به ترکیه رفت. برانکو می‌گفت با رضاییان تماس گرفت ولی او پاسخش را نداد. در اردوی معروف پرسپولیس در دبی هم، رامین و علیپور حرف‌شان شد. علی برگشت و رامین ماند. ماندن او باعث شد تا اختلافش با برانکو عمیق‌تر شود. انگار اتفاقات دیگری هم افتاده بود. کی‌روش رامین را خیلی دوست داشت. یک‌جور‌هایی این علاقه و ارتباط، آتش اختلاف‌ها را بیشتر کرد. در نهایت هم جدایی حاصل کار آن‌ها شد.

حالا، اما اتفاق جالبی در راه است. گفته می شود برانکو سرمربی تیم ملی می شود. این را همه می‌گویند. از بازیکنان پرسپولیس گرفته تا تیم ملی. نزدیکان فدراسیون هم تأییدش می‌کنند. با خبر شدیم در این بین بعضی بازیکنان تیم ملی هم با رامین شوخی می‌کنند و به او می‌گویند «خط نخوری!» واکنش او، اما جالب است: «هرچه بادا باد»

اما بد نیست بدانید ماجرای برانکو و رامین به آن اندازه که فکر می‌کنید هم حاد نیست.

همین چند وقت پیش گفت‌و‌گویی با او درباره مرد کروات داشتیم. وقتی از رامین درباره ماجرای جدایی از پرسپولیس و ناراحتی‌اش از برانکو پرسیدیم، جواب داد: «ناراحتم؟ اصلاً. برانکو خیلی برای من زحمت کشید. او درسی به من داد که نوع رفتارم را عوض کنم.» رامین ادامه داد: «باید اعتراف کنم مدل رفتنم به باشگاه ترکیه‌ای بد بود.

برانکو حق داشت. اتفاقی هم که بعداً افتاد و باعث جدایی‌ام شد فقط سوء‌تفاهم بود ولی نمی‌توانم از او دلخور باشم، چون سالی که به تیم ملی رسیدم، با حمایت برانکو و اعتمادش بود. برانکو من را سمت راست بازی داد و اعتماد کرد و باعث شد جایگاه ثابتی در تیم ملی داشته باشم. قبل از آن در تیم ملی فیکس نبودم. حالا بی‌انصافی نیست تصمیمی که او علیه‌ام گرفت یادم بماند ولی خوبی‌هایی که کرده از یادم برود؟ من چنین آدمی نیستم.»

ارسال نظر

دیگر رسانه ها