کد خبر : 33070

زمانی در ارتباط با نتایجی که استقلال در این مدت گرفته، گفت: اگر واقعاً بگذارند استقلال راه خودش را برود همواره تیم نتایج خوبی می‌گیرد.

به گزارش خبرورزشی، عصر روز گذشته تصویری از نشست گروهی از مدیران قبلی و فعلی استقلال منتشر شد که در بین نفرات حاضر میرشاد ماجدی و کامران منزوی از اعضای فعلی هیئت مدیره باشگاه، اکبر عباسی‌ملکی و حسن زمانی از اعضای قبلی این هیئت مدیره، علی نظری‌جویباری، سیدکاظم اولیایی، حسین قریب و تعدادی دیگر از مدیران و معاونان اسبق باشگاه دور یک میز نشسته و رو به دوربین لبخند می‌زدند. برای کسب اطلاع از دلایل این دورهمی با حسن زمانی حرف زدیم که به خبرورزشی گفت: «ما هر ماه دور هم جمع می‌شویم و ضمن تازه کردن دیدارهایمان درباره مسائل روز ورزش و احیاناً باشگاه استقلال حرف می‌زنیم».

او همچنین در پاسخ به این موضوع که درباره استقلال هم حرفی زده شد یا نه؟ گفت: «اصلاً! ما فقط از گذشته و یا درباره آینده حرف می‌زنیم. این دیدار هر ماهه برای محکم کردن روابط دوستان است».

زمانی در ارتباط با نتایجی که استقلال در این مدت گرفته هم ابراز خشنودی کرد و گفت: «اگر واقعاً بگذارند استقلال راه خودش را برود همواره تیم نتایج خوبی می‌گیرد ولی مهم این است که اجازه بدهند تیم کارش را بکند. استراماچونی هم در این ماه‌ها ثابت کرد برعکس مربی پرسپولیس هفته به هفته بهتر نتیجه می‌گیرد. در نهایت امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد لبخند را روی لبان طرفداران استقلال بنشاند».

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها