کد خبر : 33069

سرمربی پیشین استقلال در خصوص شرایط تیم ملی گفت: متاسفانه ما همشیه در انتخاب‌هایمان اشتباه داریم. رفتن ویلموتس الان به صرفه نیست. او را باید هر چه زودتر بازگردانند.

به گزارش خبرورزشی، پرویز مظلومی سرمربی اسبق استقلال معتقد است این تیم در بهترین شرایط آمادگی خودش قرار دارد و توانایی شکست دادن سپاهان را در اصفهان دارد. او این بازی را حساس دانست، زیرا به نوعی فینال لیگ است و هر تیمی ببرد به صدر جدول نزدیک‌تر خواهد شد.

شرایط استقلال را پس از برد‌های اخیر چطور ارزیابی می‌کنید؟

باید قبول کنیم شرایط استقلال بسیار خوب است یعنی در واقع بهتر از این نمی‌شود فکر می‌کنم استقلال پس از پایان نیم‌فصل به صدر جدول خواهد رسید.

مشکلات مالی چقدر روی کار بازیکنان تاثیرگذار است؟

به هر حال تاثیر خودش را می‌گذارد البته آن طور که من شنیدم باشگاه مشکلات مالی بازیکنان را حل کرده و پرداختی‌های بسیاری را هم به بازیکنان داشته است. به هر حال ا گر بازیکنان از نظر مالی دلشان قرص باشد تلاش‌شان هم برای موفقیت بیشتر خواهد شد. فکر می‌کنم در حال حاضر هم این چنین است.

استقلال نیاز به مهاجم جدید دارد؟

اگر هدف‌مان لیگ باشد همین بازیکنان کافی است، اما این تیم در آسیا نیاز به تقویت دارد بخصوص اینکه این تیم در دفاع هم باید بازیکن جدیدی را جذب کند. البته تبریزی هم هنوز به شرایط مطلوب بازنگشته و با توجه به اینکه ما باید در آسیا بازی کنیم این مساله شوخی‌بردار نیست. در مورد بازیکن خارجی هم ما در جذبش همیشه مشکل داشتیم.

بازی استقلال سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

استقلال همیشه مقابل سپاهان کار سختی را در پیش داشت بخصوص که این بازی الان یک نوع فینال است و شش امتیازی است. سپاهان نفرات خیلی خوبی دارد و امسال هم مدعی است فکر می‌کنم بازی زیبایی از آن دربیاید.

به نظرتان استقلال می‌تواند سپاهان را شکست دهد؟

این استقلالی که دیدم توانایی شکست دادن سپاهان را در اصفهان دارد درست است که قلعه‌نویی سرمربی سابق استقلال روی این تیم شناخت دارد، اما بیشتر بازیکنان عوض شده‌اند.

این روز‌ها شایعه رفتن ویلموتس از ایران شنیده می‌شود. نظر شما در این باره چیست؟

ویلموتس چرا آمد که حالا بخواهد برود این طور که فدراسیون هم می‌گوید دستمزد پنج ماه جلوتر او را نیز پرداخت کردند این مشکلاتی که ویلموتس می‌گوید چیست این مساله باید باز شود متاسفانه ما همشیه در انتخاب‌هایمان اشتباه داریم رفتن او الان به صرفه نیست او را باید هر چه زودتر بازگردانند تا روی مسابقات لیگ نظارت کند.

شایعه آمدن برانکو روی نیمکت تیم ملی شنیده می‌شود.

اگر قرار است برانکو برگردد خود ویلموتس بماند بهتر است اگر برانکو می‌آید خب بلاژویچ را هم بازگردانند متاسفانه در ایران روی مربیان خارجی تبلیغات زیادی انجام می‌شود طرف را از عربستان انداختند بیرون بعد پیشنهاد نیمکت تیم ملی ایران را به او می‌دهند احترام خاصی برای برانکو قائل هستم، اما باید بگویم او کارش را در ایران انجام داده است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها