کد خبر : 33065

محمد نادری بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس که با قرارداد قرضی از باشگاه کورتریک بلژیک در جمع سرخپوشان توپ می‌زند، چند هفته‌ای است که از شرایط فنی گذشته خود دور شده و وضعیت تاکتیکی خوبی ندارد.

به گزارش خبرورزشی، محمد نادری همین چند روز قبل افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی برابر عراق را داشت و به عنوان یار تعویضی به جای میلاد محمدی راهی میدان شد. او در اولین بازی ملی خود می‌توانست درخشش داشته باشد و خود را به مارک ویلموتس برای حضور در ترکیب اصلی تحمیل کند، اما اتفاقات عجیبی برایش رخ داد.

در همان مدت کوتاهی که در زمین بازی بود، دوبار به عراقی‌ها خطای نزدیک محوطه جریمه داد، یک کرنر به آن‌ها هدیه کرد و روی گل خورده تیم ملی نیز مقصر بود زیرا مهاجم تیم ملی عراق درست روی سرش ضربه نهایی را شلیک کرد. به همین خاطر بعد از پایان بازی محمد نادری به اندازه مسعود شجاعی و مارک ویلموتس انتقاد شنید، اما او هنگام بازگشت به ایران همراه کاروان تیم ملی در مصاحبه‌ای گفته بود می‌خواهد با انجام بازی‌های بهتر و مؤثر برای پرسپولیس خاطره تلخی که برایش از اولین بازی ملی رقم خورده را جبران کند.

نادری در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان بار دیگر در پست غیرتخصصی خود یعنی هافبک چپ به میدان رفت و عملاً در دقایق زیادی از بازی به لحاظ تاکتیکی نمی‌توانست به تیمش کمک کند تا اینکه گابریل کالدرون اقدام به تعویض محمد انصاری کرد و پس از خروج انصاری از ترکیب اصلی، نادری دفاع چپ شد. به نظر می‌رسید از آن دقیقه به بعد این بازیکن جوان بتواند در پست تخصصی خود عملکرد بهتری داشته باشد، اما اتفاق عجیب‌تری رخ داد و دوباره روی یک کرنر دیگر پرسپولیس گل خورد و دوباره بازیکن مهاجم روی سر نادری ضربه سر نهایی را زد.

هواداران پرسپولیس پس از بازی به شدت به این بازیکن تاختند و از عملکرد ضعیف نادری در دو دیدار اخیر که به میدان رفته، انتقاد کردند. نادری همان اشتباهی که در تیم ملی انجام داد را در بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان تکرار کرد و حالا یکی از بازیکنانی است که مورد انتقاد طرفداران تیم سرخپوشان پایتخت قرار گرفته است.

نادری در دیدار برابر صنعت نفت آبادان در جام‌حذفی نیز عملکرد ضعیفی داشت که البته این موضوع به پست بازی او مرتبط است. نادری این بار به عنوان هافبک راست به میدان رفت و اصلاً خوب بازی نکرد زیرا در دقایق زیادی از بازی، در زمین محو بود و توانایی موقعیت‌سازی برای وینگر‌های تیم را نداشت. او به غیر از یک ارسال بلند و اشتباه، کار خاصی نکرد و بیشتر مثل محسن ربیع‌خواه و احمد نوراللهی برای توپ گیری وارد عمل می‌شد، اما در بازیسازی چندان خوب عمل نکرد تا بین دو نیمه از ترکیب تیم خارج شود و جای خود را به فرشاد احمدزاده بدهد.

با شرایطی که نادری دارد بازگشت به وضعیت ایده‌آل در پرسپولیس و تیم ملی برایش سخت خواهد بود به خصوص که پرسپولیس به خاطر شکست مقابل نفت و بازی ضعیف برابر نفت مسجدسلیمان و تیم ملی پس از دو باخت برابر بحرین و عراق وارد بحران بزرگ شده‌اند و نادری جدا از بحران تیمی باید با بحران فردی خود نیز مقابله کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها