کد خبر : 33058

استراماچونی از وضعیت مالی استقلال شدیدا ناراضی است. هر چند او در این باره چیزی در رسانه های ایرانی نمی گوید ولی نشریات ایتالیایی به طور کامل از همه چیز با خبر هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال از شرایط مالی در این باشگاه ناراحت است و گفته می شود در صورتی که تا شنبه مطالباتش را دریافت نکند پس از کنفرانس بازی با سپاهان شاید استعفا دهد.

سرمربی محبوب استقلال پس از بازی با نفت هم مدیران این تیم را به جدایی تهدید کرد ولی از آن زمان باشگاه هنوز پرداختی به این مربی نداشته است. بخشی از ناراحتی استراماچونی به دلیل عدم پرداخت طلب دستیارانش است. او مدعی شده طی این مدت دستیاران خارجی اش به همراه دیاباته و میلیچ پول کمی را دریافت کرده اند و عدم تعهدات باشگاه استقلال به پرداخت مطالبات او را ناراحت کرده است. ظاهرا فتحی به دنبال گرفتن طلب استقلال از تیم عجمان است تا بتواند بخشی از دستمزد استراماچونی را پرداخت کند تا سرمربی تیمش با رضایت به کارش ادامه دهد.

استراماچونی اخیرا در مصاحبه با یک رسانه ایتالیایی هم به صورت تلویحی از مشکلاتش با استقلال سخن گفته و به هرحال باید تا روز شنبه صبر کنیم تا ببینیم استراماچونی در کنفرانس بعد بازی سپاهان چه حرف هایی خواهد زد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها