کد خبر : 33021

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت صعود به مرحله بعد تبریک می‌گویم که البته، این وظیفه ما بود.

گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت:

بابت صعود به مرحله بعد به تیمم تبریک می‌گویم و این وظیفه ما بود.

گابریل کالدرون در مورد اینکه برد پررنگی مقابل نفت آبادان نداشتید، عنوان کرد:

آمار را از آغاز لیگ بررسی کنیم. ما مهاجم گلزن نداریم. تیم بزرگ بدون مهاجم گلزن، مقابل تیم‌هایی که دفاعی بازی می‌کنند، به مشکل می‌خورد. سعی می‌کنیم علیپور را برگردانیم چرا که بازیکن مهمی برای ماست.

گابریل کالدرون ادامه داد:

عبدی بازیکن جوان و آینده داری است. چون بازیکن جوانی است، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم مثل بازیکنان با تجربه عمل کند. در حال حاضر شرایط ما اینگونه است. به تیم‌های دیگر هم تبریک می‌گویم. واقعا خوب بازی می‌کنند، ولی تیم‌های بزرگ به مهاجم نیاز دارند. علیپور هم بازیکن گلزنی است، اما در شرایط روحی خوبی نیست.

کالدرون در مورد علت غیبت جونیور و ماهینی در فهرست پرسپولیس عنوان کرد:

جونیور دیگر در فهرست ۱۸ نفره نیست. در تمرینات می‌بینم که نمی‌تواند در فهرست باشد. ماهینی هم با تصمیم کادر فنی در فهرست نبود و با توجه به حضور کنعانی‌زادگان روی نیمکت، ماهینی غایب بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بهتر نیست از علیپور انتقاد نکند، زیرا این مسئله باعث فشار روی او می‌شود، گفت:

خودم فوتبالیست بودم. فوتبالیستی که در باشگاهی بزرگ بازی می‌کند، باید فشار را بپذیرد. من انتقاد نمی‌کنم و آمار را بیان می‌کنم. آمار نشانگر عملکرد مهاجمان است. وقتی آمار خوب نیست و مربی می‌گوید این آمار خوب نیست و نتوانند این فشار را تحمل کنند، نمی‌توانند در تیم‌های بزرگ باشند.

گابریل کالدرون در مورد اینکه با نظر تماشاگران ترکیب تیم را تعیین کردید، اظهار داشت:

تمام تماشاگران تغییرات دیگری می‌خواستند که انجام ندادم. با تمام احترامی که برای هواداران قائل هستم، اما تصمیمی که می‌گیرم، خواست آن‌ها نیست.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس ادامه داد:

خیلی مواقع، ما و هواداران توافق نظر داریم. همه ما می‌خواهیم پیروز شویم، ولی ممکن است ببریم، مساوی کنیم یا ببازیم. مسئولیت با من است. اگر بخواهم با نظر دیگران تصمیم بگیرم، مربی خوبی نیستم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها