کد خبر : 32953

در حالی که پرسپولیسی ها نیمه دوم را هم سر در گم آغاز کرده بودند یک شوت دقیق ورق را برگرداند. مهدی ترابی با ضربه دیدنی خود موجبات برتری سرخ پوشان را در این دیدار مهیا کرد.

به گزارش ورزش سه، حدودا 10 دقیقه از نیمه دوم دیدار گذشته بود و پرسپولیسی ها هم گره تاکتیکی نیمه اول خود را به نیمه دوم کشانده بودند اما یک شوت دقیق دروازه صنعت را تبدیل به آوار کرد. شوتی که اگر زده نمی شد معلوم نبود تا چه زمانی هواداران پرسپولیس باید در انتظار گلزنی بمانند.

ترابی که می توانست کلیدی ترین مهره پرسپولیسی جذاب تر از الان باشد در نهایت درخشش در تیمی را سرلوحه خود قرار داده که این روزها اوضاع مناسبی را پشت سر نمی گذارد. ترابی در دقیقه 55 دیدار امروز برابر صنعت نفت آبادان با پاسی که از محسن ربیع خواه دریافت کرد شوتی دقیق را روانه دروازه نفتی ها کرد و با به ثمر رساندن گلی دیدنی، هم هواداران را غرق شادمانی کرد و هم ربیع خواه را تنها بازیکن گلساز امروز معرفی کرد.

ترابی یکی از ستاره های پرسپولیس است که هنوز روند موفقیت و پیشرفت خود را از یاد نبرده و تاکنون در بازی های مختلفی در لیگ نوزدهم برای سرخ پوشان درخشیده است. این در حالی اتفاق می افتد که بسیاری از ستاره های پرسپولیس این روزها درخشیدن را به طور کامل از یاد برده اند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها