کد خبر : 32944

تیم پرسپولیس با برتری مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی راهی مرحله بعدی شد تا کالدرون نفس راحتی بکشد.

به گزارش خبرورزشی، تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدار‌های مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی به اتمام رسید.
تنها گل تیم پرسپولیس توسط مهدی ترابی در دقیقه ۵۴ به ثمر رسید. پرسپولیس با برتری مقابل صنعت نفت آبادان انتقام شکست از نفت مسجدسلیمان را از همنام آبادانی این تیم گرفت.
 
با توجه به حضور استقلال، سپاهان و تراکتور در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ممکن است دربی یا دیدار حساس سرخ‌ها با یکی از تیم‌های سپاهان یا تراکتور در راه باشد.
پرسپولیس با نفت احیا شد
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سید جلال حسینی، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، محمد انصاری، مهدی عبدی (۵۹ - علی علیپور)، مهدی شیری، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، محمد نادری (۴۶ - فرشاد احمدزاده).
پرسپولیس با نفت احیا شد

ترکیب صنعت نفت: ناصر سالاری، عقیل کعبی، عیسی آل‌کثیر، مهدی مومنی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی (۷۵ - میلاد جهانی)، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی، محمد اهل‌شاخه، مهدی حنفی و عبدالله ناصری.

داور: محمدرضا اکبریان

پرسپولیس با نفت احیا شد

نیمه اول

دقیقه ۵: بازیکنان صنعت نفت از روی ضربه ایستگاهی ارسالی روی دروازه پرسپولیس داشتند، اما دفع به موقع شجاع خلیل‌زاده و در ادامه بی‌دقتی بازیکنان صنعت نفت باعث شد علیرضا بیرانوند موفق به مهار توپ شود.

دقیقه ۱۹: عیسی آل‌کثیر از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۱: پاس در عمق محمد انصاری به مهدی عبدی رسید، اما ضربه این مهاجم پرسپولیس در درون محوطه جریمه صنعت نفت با تکل مدافع آبادانی‌ها به کرنر رفت.

دقیقه ۲۵: عیسی آل‌کثیر با یک حرکت تماشایی، مدافع پرسپولیس را از پیش‌رو برداشت و در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار گرفت که ضربه او پس از برخورد به پای دروازه‌بان پرسپولیس و سپس تیر دروازه، به کرنر رفت تا بهترین موقعیت این بازی از دست برود.

دقیقه ۲۶: پاس در عمق مصطفی احمدی هافبک صنعت نفت، مهاجم این تیم را در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار داد که ضربه او از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: ارسال از روی سمت راست روی دروازه صنعت نفت ضربه سر مهدی عبدی را به دنبال داشت که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

پرسپولیس با نفت احیا شد

دقیقه ۳۹: محمد نادری پشت محوطه جریمه خودش را در موقعیت شوتزنی قرار داد و ضربه‌اش را روانه دروازه کرد. مهاجمان پرسپولیس می‌توانستند با تأثیرگذاری روی ضربه آرام او دروازه را باز کنند، اما این کار صورت نگرفت تا ناصر سالاری به راحتی توپ را مهار کند.

دقیقه ۴۴: محمد نادری در محوطه جریمه نفت موقعیت خوبی برای گلزنی داشت که خروج به موقع سالاری مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۴: مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد و توپ او در گوشه دروازه جای گرفت تا پرسپولیس به گل برسد. (اینجا ببینید)

دقیقه ۶۱: ارسال روی دروازه پرسپولیس، ضربه سر خطرناک عیسی آل‌کثیر را به دنبال داشت، اما علیرضا بیرانوند در دو مرحله موفق به مهار توپ شد تا مانع از باز شدن دروازه‌اش شود.

دقیقه ۶۷: علی علیپور در موقعیت مناسبی برای گلزنی قرار داشت و با سالاری تک به تک شد، اما ضربه چیپ او پس از برخورد به دروازه‌بان صنعت نفت به کرنر رفت.

پرسپولیس با نفت احیا شد

دقیقه ۶۸: ارسال کرنر از سوی مهدی ترابی به خوبی مورد استفاده قرار نگرفت و توپ سرگردان از زاویه بسته در اختیار احمد نوراللهی قرار گرفت. شوت سنگین نوراللهی از زاویه بسته می‌توانست دروازه صنعت نفت را باز کند، اما تبدیل به کرنر شد. کرنر دوم هم از سمت ترابی ارسال شد که این بار ضربه سر شجاع خلیل‌زاده با فاصله‌ای کم راهی اوت شد.

دقیقه ۶۹: مهدی ترابی در محوطه جریمه صنعت نفت به موقعیت مناسبی رسید که قصد داشت با ضربه بغل پا توپ را به تور دروازه سالاری بچسباند، اما واکنش این دروازه‌بان کرنر دیگری را نصیب پرسپولیس کرد.

دقیقه ۷۲: کرنر ارسالی از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس، با ضربه سر محمد قریشی همراه شد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه به اوت رفت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها