کد خبر : 32937

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد به احتمال فراوان علی دشتی در نقل و انتقالات نیم‌فصل از استقلال جدا خواهد شد و اولین خروجی آبی‌پوشان در نیم‌فصل خواهد بود.

به گزارش خبر ورزشی ، علی دشتی یکی از بازیکنانی بود که بعد از درخشش در پارس‌جنوبی‌جم و سایپا مورد توجه تیم‌های مطرح لیگ برتری قرار گرفت و پس از کش و قوس‌های فراوان راهی استقلال شد. اما او تا به اینجا هرگز نتوانسته درخشش فصول گذشته خود را داشته باشد.

دشتی در مقطعی به دلیل عقب افتادن مطالباتش اعتراض کرد و این موضوع باعث شد استراماچونی برای چند روز وینگر تیمش را اخراج کند و بعد از مدتی برگرداند. به غیر از مسائل انضباطی، دشتی در این فصل فرصت اندکی برای بازی کردن به دست آورد و در چند بازی که برای استقلال به میدان رفت نتوانست نظر مثبت استراماچونی را جلب کند. از باشگاه استقلال خبر می‌رسد به احتمال فراوان علی دشتی در نقل و انتقالات نیم‌فصل از استقلال جدا خواهد شد و اولین خروجی آبی‌پوشان در نیم‌فصل خواهد بود. اما مقصد احتمالی دشتی کدام تیم خواهد بود؟

گویا یکی، دو تیم لیگ برتری خواهان جذب این بازیکن هستند که فولاد خوزستان جدی‌ترین مشتری دشتی است. جواد نکونام علاقه زیادی به سبک بازی دشتی دارد و می‌خواهد هر طور شده وینگر استقلال را به اهواز ببرد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها