کد خبر : 32871

محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امروز در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

به گزارش پارس فوتبال ، شکست خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان و از دست رفتن سه امتیاز در این مقطع حساس باعث شده تا مدافع سه عنوان قهرمانی لیگ برتر تحت فشار قرار بگیرد. محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه امروز به محل تمرین تیمش رفت و با بازیکنان صحبت کرد. او در جلسه ای که در محل تمرین برگزار شد خطاب به بازیکنان گفت:

” باشگاه تمام قد پشت سر شما بازیکنان و سرمربی تیم است. برای انجام به موقع پرداخت‌ها و حمایت از شما هر کاری در توان داشته باشیم، انجام می‌دهیم. شما هم فقط به پیروزی در بازی‌های آینده و خوشحالی هواداران فکر کنید.”

مدیر عامل باشگاه در این جلسه خطاب به سرخپوشان گفت:

” همان طور که قبل از این گفتم، باشگاه تمام تلاش خود را برای تامین منابع مالی به کار بسته است و تلاش ما پرداخت به موقع است. شما هم تمام تلاش خود را در زمین به کار ببندید تا باعث خوشحالی هواداران شوید. باید اتحاد خودتان را حفظ کنید. دست به دست هم بدهید تا به آنچه استحقاقش را دارید در زمین فوتبال دست پیدا کنید.”

محمدحسن انصاری فرد ادامه داد:

“البته همه می‌دانیم کار بسیار دشواری در پیش داریم. باید تلاش خود را بیشتر کنیم. باشگاه هم تمام قد پشت سر شما بازیکنان، سرمربی و کادر فنی تیم است. شما باید تمام فکر و ذکر خود را معطوف به فوتبال و بازی‌های پیش رو کنید.”

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها