کد خبر : 32853

وینگر جوان تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: چند وقت قبل پیشنهادی از انگلیس به دستم رسیده و کاملاً هم جدی است، ولی هنوز هیچ جوابی به آن‌ها ندادم.

به گزارش خبرورزشی، در خبر‌ها آمده بود روزنامه گاتزتادلواسپورت ایتالیا در گزارشی به وضعیت استقلال پرداخته و در آن با اشاره به درخشش مهدی قائدی در ترکیب تیم استراماچونی اعلام کرد این مهاجم ریز‌نقش از لیگ انگلیس پیشنهاد دارد و ممکن است برای ادامه فوتبالش راهی این کشور شود. همین موضوع بهانه‌ای شد تا با قائدی درخصوص وضعیت خودش، استقلال و تیم امید گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید...

مهدی پیشنهادت از انگلیس چقدر جدی است؟

خب چند وقت قبل پیشنهادی از این کشور به دستم رسیده و کاملاً هم جدی است، ولی هنوز هیچ جوابی به آن‌ها ندادم، چون فعلاً همه تمرکزم روی استقلال و بازی‌های پیش‌رو است و نمی‌خواهم فکر و ذهنم معطوف به موضوعات دیگر شود.

این پیشنهاد از لیگ برتر انگلیس است یا چمپیونزشیپ (لیگ دسته اول)؟

پیشنهادم مربوط به یکی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس است. گویا آن‌ها بازی‌های من را دنبال کردند و از سبک بازی‌ام خوش‌شان آمد.

قرار است چه زمانی به این پیشنهاد پاسخ بدهی؟

گفتم که فعلاً هیچ چیزی مشخص نیست. تمام تمرکزم در حال حاضر روی استقلال و بعد از آن تیم امید است.

صحبت از تیم امید شد. نتایج اخیر، مردم را کمی نگران کرد.

قبول دارم نتایج چند دیدار دوستانه اخیر باب میل نبود، ولی شک نکنید این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و همه را سورپرایز خواهد کرد. انصافاً نمایش خوبی داشتیم و در این چند بازی حق‌مان باخت نبود، ولی خب در فوتبال از این اتفاقات پیش می‌آید. امیدوارم با حمایت همه و تلاش بچه‌ها بعد از سال‌ها به المپیک صعود کنیم.

در اردوی تیم امید هم گویا دچار مصدومیت شدی.

چیز خاصی نبود. یک مشکل جزئی پیش آمد، ولی خیلی زود برطرف شد و در حال حاضر آماده‌ام تا اگر کادرفنی صلاح بداند برای استقلال به میدان بروم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها